Ağaoğlu’nun CEO’luğunu yapan Önder Halisdemir, Ağaoğlu ile yolları ayırdı. Ağaoğlu’nun İcra Kurulu Başkanlığını yürüten Halisdemir, Ağaoğlu ile yolları neden ayırdığını anlattı.

 

Emre Kulcanay ile röportaj yapan Önder Halisdemir, Ağaoğlu grubuna başladığı günden bu güne yaşadıklarını anlattı. Ağaoğlu’ ne üç ana konuda katkıda bulunduğunu belirten Halisdemir, ayrılığı aileden ayrılmak gibi nitelendiriyor. Şu an için başka bir yerde çalışmayacağını ancak teklifleri ve projeleri değerlendirip, Eylül ayında karar vereceğini belirtin Önder Halisdemir, ülke sorunlarını çözmeye yönelik düşünceleri olduğundan söz etti.

 

Türkiye’nin diğer büyük şirketlerinin CEO’larıyla bir araya gelerek, ülkenin sorunlarına ve gelişimine katkıda bulunmak istediğini, bu amaç için ekonomik bir think – thank oluşturmak istediğini ve vaktini bir süre bu konuya ayıracağını belirtti. Ağaoğlu Şirketler Grubu ile olan ayrılığını, Ramazan ayının bitmesinin ardından emlak basını ile yapacağı bir toplantıda duyuracağını, tüm ekip arkadaşlarını çok sevdiğini, onlarla olan dostluğunun devam edeceğini ve Ali Ağaoğlunun yanından ayrılmış olmanın onun babasından ayrılması gibi olduğunu belirtti.

Yorumlar


Sen de Yorumla!