iOS kullanıcılarının uzun zamandan bu yana beklediği iOS 10 sürümü, Apple şirketi tarafından piyasaya sürüldü. Yeni güncelleme ile birlikte cihazlarda birçok değişiklik de meydana geldi. Telefonu şimdiye kadar iOS 10 sürümüne geçiren kullanıcılar değişikliklerden oldukça memnun görünüyor.

iOS 10 sürümü şuan için her cihazda uyumlu olarak çalışmamaktadır. Telefonunuzu iOS 10 sürümüne güncellemek için iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus cep telefonu modellerinden birisine sahip olmanız gerekmektedir. iOS 10 nasıl yüklenir diye bakılacak olursa, 13 eylül akşamı yukarıda gördüğümüz tüm telefonlara ayarlar , yazılım güncelleme kısmından bir bildirim alacak orada ki yeni yayınlanan sürümü indirip yükledikten sonra telefonunuz açılıp kanacak. Daha sonra ios 10 a merhaba diyebilirsiniz..

Ayrıca telefonunuzu iOS 10 güncellemesine geçirmeden önce cihazınızın yedeğini de alabilirsiniz. Bu konuda zaman zaman çeşitli stabilizasyon sorunlarının yaşandığı da görülmüştür. Bunun önüne geçmek için cihazı yedekleyebilirsiniz.

Apple‘ın en yeni mobil işletim sistemi iOS 10, bu akşamdan itibaren kullanıcılarla buluşacak. iOS 10, Apple’ın bugüne kadar işletim sisteminde gerçekleştirdiği en büyük güncelleme olma niteliğini taşıyor.

Yorumlar


Sen de Yorumla!