Show TV ekranlarında 4 bölümdür ekrana gelen çarşamba günlerinin fenomen dizisi Aşk Laftan Anlamaz 5. bölüm de aşk itirafları dizi severleri heyecanlandırdı. Aşk Laftan anlamaz bu hafta yayınlanacak olan 5. bölüm fragmanları izlenme rekorları kırarken çarşamba günü saat 20:00 da show tv ekranlarında aşk lafftan anlamaz 5. bölümü izleyicisi ile buluşacak. Detaylar aşk laftan anlamaz 5. bölüm fragmanı haberimizde.

Aşk Laftan Anlamaz 5. Bölüm Fragmanı…


Aşk Laftan Anlamaz 5. Bölüm 2. Fragmanı…

Aşk Laftan Anlamaz 5. Bölüm 3. Fragmanı

Aşk Laftan Anlamaz 4. Bölüm de Neler Oldu?
Hayat, tekrar Murat’a yalan söylemek zorunda kalır. Suna, Didem’den kurtulmanın yolunu Hayat’ı aramakla bulur. Didem ise her şeyden pişman olur ve Hayat’tan özür diler. Murat ise Hayat’ın söylediği yalanı öğrenir ve Hayat’a trip atar. Hayat, Murat’ın gönlünü almaya çalışır.

Murat aynı zamanda kardeşi Doruk ile kavga ederler. Üzüntüsünü ise belli etmeye çalışır.  Murat ve Hayat Didem’in doğum günü için aynı takıma düşerler. Bu durumdan dolayı çok gerilir olay büyüdükçe daha da gergin bir ortam olur ve yanlış anlaşılmalar da artar.

Aşk Laftan Anlamaz Konusu:
Murat Sarsılmaz Tekstil dünyasının bir numaralı isimlerindendir. Hayat ise Giresunlu olan 2 kız arkadaşı ile birlikte yaşayan biridir. Murat ve Hayat’ın tesadüfen karşılaşmasının ardından yaşadıkları büyük aşkı anlatır.

Aşk Laftan Anlamaz Oyuncu Kadrosu:
Hande Erçel: Hayat
Burak Deniz: Murat
Özcan Tekdemir: Aslı
Merve Çağıran: İpek
Oğuzhan Karbi: Doruk
Tuğçe Karabacak: Didem
Demet Gül:  Tuval
Süleyman Felek: Kerem
Betül Çobanoğlu: Derya
Cem Emüler: Nejat
Evren Duyan: Fadik
Sultan Köroğlu Kılıç: Emine
Elif Doğan: Suna
Metehan Kuru: Gökçe
Oğuz Okul: Kemal
Gözde Kocaoğlu: Çağla
Nazan Diper: Azime

Merve Çağıran Kimdir?

1 Ocak 1992 yılında Balıkesir’de doğdu. Eğitimini 35,5 Sanat Merkezi’nde aldı. Oyunculuk hayatına Tek Türkiye dizisi ile başladı. Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide de rol aldı.

Filmografisi:
Tek Türkiye, Farklı Desenler, Şefkat Tepe, Ötesiz İnsanlar, Nizamam Adanmış Ruhlar, Hiyanet Sarmalı, Kaçak Gelinler, Tatlı Küçük Yalancılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!