Sevilen dizi show tv ekranlarında izleyicisi ile 7. bölüm de buluşmaya geliyor. Aşk laftan anlamaz yayınlanacak olan 7. bölüm fragmanı izleyicisi ile buluştu fragmanda ki ben bazı şeyleri hatırladım ayrıntısı dikkat çekti. 10 ağustos çarşamba günü yayınlanacak olan aşk laftan  anlamaz 7. bölüm fragmanında neler olacak haberler detayda.

Sezonun dikkat çeken isimlerinden Hande Erçel ve Burak Deniz’i bir araya getiren “Aşk Laftan Anlamaz” romantik bir bölümüyle dün akşam izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde; Hayat ve Murat ikilisi arasındaki soğukluğun geçmesi üzerine romantik dakikalar geçirirler. İşte Aşk Laftan Anlamaz 6. yeni bölüm fragmanı ve bölüm özeti…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 6’ncı randevusuna çıkan Aşk Laftan Anlamaz’da olaylar şöyle gelişecek: Murat, Kerem ve Doruk, Cenk’in şikayeti üzerine geceyi karakolda geçirmek zorunda kalırlar. Yaşanan bu kötü olay, Hayat ve Murat arasındaki buzların daha da erimesini sağlar. Ayrıca Cenk’i köşeye sıkıştırıp, resimleri neden basına verdiğini de öğrenirler. Gerçekler ortaya çıktığında Murat, Didem’in anlaşmasını fesheder.

İpek’in babası sürpriz bir şekilde kızını ziyarete gelir. İpek her ne kadar heyecanlansa da babası sadece para istemek için gelmiştir. İpek parası olmadığını söylediğinde ise arabasını satmasını ister. Bunu öğrenen Hayat, arkadaşının durumuna dayanamaz ve sorunu halleder.

Aşk Laftan Anlamaz 7. Bölüm Fragmanı

Yapım: Bi Yapım
Yapımcı: Burak Sağyaşar
Yönetmen: Bahadır İnce
Senaryo: Nuray Uslu

Aşk Laftan Anlamaz Oyuncular : Burak Deniz (Murat), Hande Erçel (Hayat) ,Merve Çağıran (İpek), Özcan Tekdemir (Aslı), Oğuzhan Karbi (Doruk), Demet Gül (Tuval), Tuğçe Karabacak (Didem), Süleyman Felek (Kerem), Betül Çobanoğlu (Derya), Cem Emüler (Nejat), Evren Duyal (Fadik), Sultan Köroğlu Kılıç (Emine), Elif Doğan (Suna), Metehan Kuru (Gökçe), Oğuz Okul (Kemal), Gözde Kocaoğlu (Çağla), Nazan Diper (Azime)

 

Yorumlar


Sen de Yorumla!