Cuma akşamları Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan bana sevmeyi anlat dizisi konusu ve bana sevmeyi anlat oyuncuları ve kadrosu kim kimdir?

Ay Yapım imzalı, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert’in paylaştığı, senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı Mesude Eraslan’ın yönettiği yeni sezonda Cuma akşamları Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan bana sevmeyi anlat dizisi konusu ve kadrosu.

Leyla bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet’le evlenmeyi kabul eder. Ancak Haşmet’in karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar verir. Haşmet’in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper, düğün yerine geldiğinde aldığı bir telefonlar oradan aceleyle ayrılmak zorunda kalır. Tam o anda arabasına binen Leyla’nın düğünden kaçan gelin olduğunu daha sonra öğrenir. Alper ve Leyla ilerleyen bölümlerde birbirlerine karşı konulmaz bir şekilde aşık olacaklardır.

Yapım: Ay Yapım

Senaryo: Deniz Akçay
Yönetmen: Mesude Eraslan

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi Kadrosu Kim Kimdir

 Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Aslı Orcan, Emir Çubukçu, Bahadır Vatanoğlu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper Özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner, Lavinya Ünlüer.

Bana sevmeyi anlat oyuncuları

Alper Eren (Kadir Doğulu)

Alper 35 yaşında, Berna ile evli ve Çiçek adında kızı olan bir restoran işletmecisidir. Hayat ona acı tarafını, karısının geçirdiği kaza ile gösterir. Leyla ile tanışması da tesadüfler eseri olur.

Leyla Aydın (Seda Bakan)

Leyla gençliği boyunca üvey evlat muamelesi görmüş yaralı bir kadındır. Babasına olan inadı yüzünden yanlış bir ilişki yaşar ve çocuk sahibi olur. Oğlu Rüzgar ile hayat mücadelesine devam etmek için elinden geleni yapar.

Haşmet Tuğcu (Mustafa Üstündağ)

Haşmet İstanbul’lu orta halli bir ailenin oğludur. Okul bittikten sonra iş hayatına atılır ve azmiyle hızla yükselir. Bir de karanlık yüzü vardır, Leyla’ya ilk görüşte aşık olduğu an bu yüzünü göstermemenin türlü yollarını arar.

Canan Güngör (Dolunay Soysert) 

Canan, bir dergi grubunun başarılı ve sert yöneticisidir. Tüm başarılarını kendi başına elde etmiş, kusursuzluğa inanan, titiz, sık eleyip dokuyan, çok geniş bir çevresi olan ve herkesin kendisinden çekindiği, aile kavramının hayatında karşılığı olmayan bir iş kadınıdır.

Salih Aydın (Kadir Çermik)

Leyla’nın babası olan Salih, Haşmet’le gençlik yıllarından arkadaştır. Haşmet’in karanlık işlerinde birlikte çalışırlar. Sert bir mizacı olduğu halde kolayca manipüle edilebilen bir adamdır.

Berna Eren (Aslı Orcan)

Alper’in karısı, Çiçek’in annesidir. Alper’in en yakın arkadaşı Onur ile yasak ilişki yaşamaktadır. Alper’i ilgisiz bir baba olmakla suçlamakta ve Alper’le devamlı tartışacak bir neden bulabilmektedir.

Burak Tuğcu (Emir Çubukçu)

Haşmet’in Amerika’da MBA’i bitirip Türkiye’ye yeni dönmüş yeğenidir. Varlıklı bir aileye mensup olmasına rağmen, şımarık büyütülmemiş, yaşına göre olgun bir gençtir.

Ayla Aydın (Mahperi Mertoğlu)

Salih’in ikinci eşi olan Ayla, Leyla’nın üvey annesidir. Hırslı, gözü yükseklerde aza tamah etmeyen , dedikoducu ve aynı zamanda görgüsüzlüğüyle dikkat çeken Ayla’ya, Leyla her zaman büyük bir yük olarak gelmiştir.

Suzan Giray (Bihter Dinçel)

Alper’in kız kardeşidir. İş hayatında başarılı olan kocası sayesinde cemiyet hayatına adım atmıştır.

Onur Bozan (Cemil Büyükdöğerli)

Alper, Engin ve Berna’nın üniversiteden yakın arkadaşı olan Onur aynı zamanda profesyonel bir dolandırıcıdır. En yakın arkadaşı Alper’i dolandırmakla kalmayıp karısı Berna’yla da uzun bir süredir yasak ilişki yaşamaktadır.

Ezgi Güneş (Mine Kılıç)

Leyla’nın Almanya’da hem mahalleden hem okuldan en yakın arkadaşıdır, ailesinin Türkiye’ye dönmesiyle ayrı kalmalarına rağmen hiçbir zaman kopmayan arkadaşlıkları İstanbul’da iyice kenetlenmiş bir hal alacaktır.

Hakverdi Aydın (Bahadır Vatanoğlu)

Salih’in ikinci eşi Ayla’dan olan oğlu Hakverdi Almanya’da doğmuş, “iki arada bir derede” kalmış, tutunmaya çalışan gençlerden biridir. Aslında iyi niyetli bir çocuk olan Hakverdi çok zeki olmamakla birlikte ve cahil cesareti ile de tehlikeli olabilen biridir.

Simge Aydın (Gülper Özdemir)

Salih ve Ayla’nın kızı olan Simge, Almanya’da doğmuş, hayalleri olan bir genç kızdır. Leyla’yı çocukluğundan beri kıskanmaktadır. Leyla’nın kocasından boşanıp eve geri dönmesiyle odasını paylaşmak zorunda kalan Simge’nin evde kurduğu hayat alt üst olmuştur.

Eylül Eren (İlayda Alişan)

19 yaşında olan Eylül, Alper’in büyük yeğenidir. Genç yaşta anne ve babasını kaybeden Eylül, kardeşiyle birlikte Alper’in yanına taşınacak ve evin sorunlu kızı olarak değişen hayatına direnç gösterecektir.

Mercan Eren (Naz Sayıner)

15 yaşında olan Mercan, Alper’in küçük yeğenidir. Sempatik, duygularını içinde yaşayan, kitaplarla kendine bir dünya yaratmış, ablası Eylül’ün aksine ılımlı bir genç kızdır.

Çiçek Eren (Lavinya Ünlüer)

Çiçek, Alper ve Berna çiftinin ilk ve tek çocuğudur. Sevimli, komik ve zeki halleriyle, evin neşe kaynağıdır.

Yorumlar


Sen de Yorumla!