Bebek Mi Geliyor?

Medya 24 Eyl 2016 159 views Okunma screenshot_25

Magazin dünyasında uzun süredir Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu çiftinin düğünü konuşulmakta. Çift geçtiğimiz Mayıs ayında dillere destan bir düğünle dünya evine girmişti. Tatil mekanlarının kalabalık olmasından dolayı ilk balayını kısa kesen çift, okullar açılıp mekanlar boşalınca soluğu Marmaris’te bir otelde aldı ve ikinci kez balayı yapmaya başladı.

Çift mutlu mesut bir şekilde tatilini yaparken Sinem Kobal‘ın karnındaki şişlik magazincilerin gözlerinden kaçmadı ve akıllara acaba bebek mi geliyor sorusunu getirdi?

Her hallerinden ne kadar mutlu oldukları belli olan Kenan – Sinem çifti hayranlarıyla fotoğraf çekinip sohbet etmeyi ihmal etmedi. Oldukça neşeli geçen sohbetlerin ardından çift denize girmek için fazla kalabalık olmayan bir koyu tercih etti. Çift koyda bir süre yüzdü ve otele geri döndü.

Gazetecilerle de sohbet eden Kenan – Sinem çifti soruları yanıtlarken bebek mi geliyor sorusuna bir cevap vermekten kaçındı ve odalarına istirahata çekildiler. Önümüzdeki günlerde Sinem Kobal’ın hamile olup olmadığı ortaya çıkacağı için şimdiden bütün magazin dünyası bu haberi merakla beklemeye başladı.

Yorumlar


Sen de Yorumla!