Ben Bilmem Eşim Bilir evi Bayram bölümü neler oluyor? Ben Bilmem Eşim Bilir’de 12 eylül pazartesi günü takı takma oyunu, göbek atma oyunu ve horoz oyunu oynanacak. Oynan oyunlar sonunda en iyi zamanlamayı yakalayan bir çift haftanın kral ve kraliçesi olacak.

Yarışmanın her pazartesi günü çok önemli nedeni ise hem Kral ve Kraliçe belirleniyor ve aynı zamanda bu kişiler oda dağılımını yapıyor konu günceldir yarışmanın Ben Bilmem Eşim Bilir evi 12 eylül tarihli bölümü bitiminde detayları aktaracağız. Yarışmanın ünlü konukları Ümit Besen şarkıları ile yarışmaya renk katacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de oyunlarda kazanan çiftlere ise özel ödüller verilecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Eylül haftanın kral ve kraliçesi kimler olacak? İşte detaylar

Ben Bilmem Eşim Bilir’e 12 eylülde konuk olarak Ümit Besen ve Ufuk Özkan konuk olarak katılacak. Ben Bilmem Eşim Bilir 46. bölüm ile Kurban Bayram’ında izleyicisi ile buluşmaya devam edecek Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Eylül haftanın kral ve kraliçesiBen Bilmem Eşim Bilir 12 Eylül haftanın kral ve kraliçesi açıklandığında sayfamıza eklenecektir.

Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Eylül 46. Bölüm Fragmanı

Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Eylül final biletini kim aldı, Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Eylül final biletini kim kazandı, Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Eylül haftanın kral ve kraliçesi, Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Eylül kim birinci oldu,Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Eylül kim kazandı, Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Eylül sonucu

Yorumlar


Sen de Yorumla!