Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir araba kazandırmaya devam ediyor. Hafta içerisinde Şule Zeybek’in sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmalarında final bileti kazanarak ve eleme oylamasından geçerek gelen 4 çift 2 ekim Pazar akşamı haftanın finalinde Ufuk Özkan ile yapılan yarışmalarda ter dökecek.

İlk Oyun olan “Adam Asmaca” oyununda çiftler puanlarına 1000 puan daha ekleyecekler.

ikinci oyun olan “Çikolata Şelalesi” ile çiftler eğlenceli dakikalara yaşayacak ve yarışmanın galibi 2000 puan kazanacak.

üçüncü oyunda “Unlu “Pinpon Topu” Oyunu ile erkekler unlara üfleyecek ve keyifli anlar yaşanacak. Oyunun galibi 3000 puanın sahibi olacak.

dördüncü oyunda bayanlar “Uçan Tabak” oyunu ile hedefi tutturacaklar ve final oyunu için 4000 puanın sahibi olacaklar.

 

Kanal D’nin, sunuculuğunu Ufuk Özkan’ın yaptığı sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de; hafta içi oyunları ve elemeler sonucunda belirlenen dört çift büyük ödül için mücadele edecek.

  • Ben Bilmem Eşim Bilir de beyler asılı kalarak iddialarını gerçekleştirecekleri “Adam Asmaca” oyununda bir hayli zorlanacaklar.
  • İkinci oyun “Çikolata Şelalesi” çiftlerin iştahını kabartırken hanımlara da oyun sırasında keyifli anlar yaşatacak.
  • Üçüncü oyun olan “Unlu Pinpon” da beyler unlu bardağı üflerken komik görüntüler sergileyecekler.
  • Bayanların 4000 puanlık final öncesi oyunu ise “Uçan Tabak” olacak. Hanımlar, arka arkaya fırlattıkları tabaklarla hırslarını belli edecekler.
  • Final etabında “Bar Masası” oyununun galibi son model otomobilin sahibi olacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir, Ufuk Özkan’ın sunumuyla Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Ben Bilmem Eşim Bilir 2 Ekim Arabayı Kim Kazandı?

Final oyununa kalan iki çift “Bar Masası” oyunu ile arabayı kazanmak için yarışırken 10’u bulan ilk çift arabanın sahibi oluyor. Geçtiğimiz haftalarda 2 araba kazanan yarışmacılarımız da oluyordu. Bu hafta yarışmaya veda edecek olan Merve-Caner Ohrili çifti gösterdikleri performansla bu akşam ikinci arabalarını alarak yarışmaya veda edebilirler.

Detaylar haberimize eklenecektir..

Yorumlar


Sen de Yorumla!