Ben Bilmem Eşim Bilir bu hafta yaşanan olaylar yüzünden kimin elendiği ve 14 ekim cuma akşamı eleme olup olmayacağı kesinleşmedi.Ben bilmem eşim bilir evinden elenen isim ve çeki kazananlar belli olmadı. Bu hafta ev fena karıştı. Ben Bilmem Eşim Bilir’in cuma günü yayınlanması beklenen haftanın finali ne zaman yayınlanacak?

Ben Bilmem Eşim Bilirde şuana kadar iki güçlü rakip final biletini cebine attı. Her ne kadar da Uğur ve Nazan çifti ile Ahmed ve Hazel çifti rakip olmadıklarını iki dost aile olduklarını söylese de Ahmed’de Uğur’da çok güçlü ve hırslı erkekler

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 12 ekim çarşamba günü oynana haftanın ilk final bileti oyununu Nazan ve Uğur kazanırken Ben Bilmem Eşim Bilir’de 13 ekim perşembe günü oynanan 2. final biletini ise Hazel ve Ahmed aldı. İlk iki günde oynana oyunlarda final oynayanlar sadece bu final bileti kazanan ikili oldu. Diğer çiftler oyun bile kazanamadı.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 14 ekim cuma günü oynanacak oyunlarda kimin final biletini alacağını ve eleme potasına kalan isimleri sizler ile paylaşacağız.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de Armağan Ahmed’in karısı Hazel’e sen sahtesin deyince Ahmed ve Uğur’un düşmanlığını kazandı. Bu durumda Ahmed ve Uğur sinir oldukları Armağanı elemek için ellerinden geleni yapacaklar.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 15 ekim cumartesi günü eleme olabilir. Ben Bilmem Eşim Bilir’de Armağan ve Duygu çifti son iki final biletini alamaz ise Ben Bilmem Eşim Bilir’den elenecek çift olacak  .

Detayları Sizlerle Paylaşmaya devam edeceğiz sitemizde ki bildirim ile abone olun anında kimin elendiğini siz öğrenin.

Yorumlar


Sen de Yorumla!