Beyaz eşyalar, günümüz kadınlarının en önemli yardımcıları ve evlerdeki en vazgeçilmez eşyaları olmuştur. Beyaz eşyalar her gün sürekli bir şekilde gelişmekte ve farklı özelliklerle karşımıza çıkmaktadır. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın ve diğer beyaz eşyalar faydalanıldıkları yerlere göre oldukça önemli bir yere sahiptirler. Bu ürünlerin uzun bir süre sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için, teknik servis hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız, garanti süresi bitmiş beyaz eşyalarınızın daha uzun bir süre sorunsuzca kullanılabilmesi için sizlere destek sağlamaktadır.

Altıntepe Arçelik Servisi olarak, beyaz eşyalarınızın arızalarında sizlere her türlü yardımı yapmakta ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalarınızın arızalarını firmamızı arayarak bildirdiğinizde, sizden arıza hakkında ön bilgiler alınmakta ve randevu verilmektedir. Aksi bir durum olmadıkça gün içinde arızanızın giderilmesi için gereken hassasiyet gösterilmektedir.

Teknik servis ekiplerimiz, arıza ile ilgili sizden alınan bilgilere göre hazırlık yapmakta, geldiklerinde her türlü arızaya müdahale edecek şekilde gelmektedir. Ekiplerimiz, arızanın durumuna göre yerinde servis vermeye özen göstermekte, ancak gerekirse cihazınızı servisimize almaktadır. Servise gelindiğinde öncelikli olarak arıza tespiti yapılmakta, yapılacak olan çalışmalar belirlenmekte ve sizlere aktarılmaktadır. Çalışmalarımıza sizin vereceğiniz onaya bağlı olarak başlamakta ve arızaya müdahale etmekteyiz. Değiştirilen parçalar, markanın orijinal yedek parçaları olup, garantili bir şekilde değiştirilmektedir. İkinci el, çıkma, garantisiz veya markası olmayan parçalar kesinlikle tercih edilmemekte ve kullanılmamaktadır. Vermiş olduğumuz servis hizmeti sonunda, 1 yıllık ücretsiz firma garantisi vermekteyiz. Bu garanti ile 1 yıl süre zarfında bizden kaynaklanan herhangi bir arıza ve sorun durumunda ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz. Küçükyalı Arçelik servisi olarak, haftanın yedi günü 24 saat süreyle aralıksız servis hizmeti sunmaktayız. Mobil telefonlarımız bu süre zarfında sürekli olarak ulaşılabilir durumdadır. Firmamız ayrıca, gezici servis uygulaması sunmakta ve sizlerin acil arıza taleplerinize çok daha sürede cevap verebilmektedir. Sarıgazi Arçelik servisi olan firmamız, sağladığı uygun fiyat avantajı ve diğer ayrıcalıklı hizmetleriyle, diğer pek çok firmadan farkını ortaya koymaktadır. Beyaz eşya arızalarınız için hiç beklemeden bizi arayın , en hızlı şekilde ulaşalım, gereken hizmeti ve çözümü hemen sağlayalım.

Yorumlar


Sen de Yorumla!