Bodrum’da Ufo

Haberler 12 Haz 2016 243 views Okunma Bodrum'da Ufo

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden olan Bodrum’da ufo görüldüğüne dar bilgiler geldi. Bunun üzerine herkes heyecana kapıldı.
Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden olan Bodrum’da, sahura kalkan bazı Bodrumlular, kent semalarında havada ışık saçan cisim gördüklerini iddia ettiler. Yaklaşık olarak 20 dakika kadar bir süre gökyüzünde kalan cisim ilçede UFO heyecanı yaşanmasına yol açtı.
Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden olan Bodrum’un Çiftlik Mahallesi’nde sahura kalkan bazı vatandaşlar, gökyüzünde zaman zaman hareket eden zaman zaman duran ışık saçan cismi gördüklerini ifade ettiler. Cismin yaklaşık olarak 20 dakika gökyüzünde kaldığını söyleyen vatandaşlar bunu görüntüledi. Bodrumlu restoran işletmecisi, evli ve üç çocuk annesi 39 yaşındaki Necla Karaca da UFO olduğunu söylediği o cismin resmini çekti.
Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden olan Bodrum’un Karaada üzerinde görünen cismin uçağa benzemediğini ve garip bir şekilde ani hareketler yaptığını söyleyen Karaca, sahur için kalktıklarında hava almak için evin terasına çıktıklarını belirtti. Her zaman gökyüzüne bakıp yıldızları seyrettiğini söyleyen Karaca, UFO benzeri tanımlanamayan bir cisim olmasından kuşkulandıklarını ve heyecanlandıklarını belirtti.

Yorumlar


Sen de Yorumla!