Diriliş Ertuğrul”da rol alan Burcu Kıratlı, dizinin sezon finaliyle Bodrum’a gitti.Yalıkavak’taki X Beach’te görüntülenen Kıratlı, yoğun geçen sezonun ardından deniz ve güneşin keyfini çıkardı.Burcu Kıratlı güzel fiziğiyle dikkat çekti.

burcu kıratlı bikini tatil 1

Burcu kıratlı tatilde çekilen görüntüleri ile güzel fiziği ve duru güzelliği ile dikkatleri üzerine çektir.burcu kıratlı bikini tatil 2

Oyuncu Burcu Kıratlı, Women’s Health dergisinin Temmuz sayısına birbirinden samimi açıklamalarda bulundu…

Oyuncu olmaya nasıl karar verdiniz? Oyunculuk kendimi bildim bileli meslek olarak yapmak istediğim tek şeydi. Bu serüven benim için pek kolay başlamadı açıkçası, ailem karşı çıktı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Actor Studio’daki eğitimim bittikten sonra ailemden gizli olarak oyuncu seçmelerine katıldım. Bu, 300 kişinin katıldığı bir yarışmaydı ve sadece 20 kişi seçilecekti. Bizden bir dram, bir komedi oyunu repliği, bir de şarkı söylememiz istendi. Ben o sınavı kazandım ve Müjdat Gezen Tiyatrosu’nun kadrolu oyuncusu oldum. Oyunlar, turneler derken aynı zamanda dizi görüşmelerine gidiyordum. TRT’de yayınlanan ‘Elde Var Hayat’ dizisiyle ilk kamera önü oyunculuğum da başlamış oldu.

burcu kıratlı bodrum

Burcu kıratlı Kimdir?

Burcu Kıratlı, magazin basınının duayenlerinden Kenan Erçetingöz’ün kızı. Son dönemin en popüler isimlerinden Ahmet Kural’ın eski nişanlısı. “Peri Masalı” filminde beline kadar uzanan saçlarını kazıtarak gündeme oturan bir oyuncu.
989 Temmuz’unda, İstanbul’da doğdum. Koç burcu. Annem ve babam ben çok küçükken ayrılmış. Onları hiç bir arada görmedim. 6 yaşında tanıştım Kenan Abi ile ve 19 yaşıma gelene kadar aynı evde yaşadık. Biz baba kız arasında yaşanabilecek her şeyi yaşadık. Azarlardı, kızardı, ceza verirdi. Gece telefon çaldığında, telefon bir hafta yasaklanırdı. Akşamları 7’ye kadar iznim vardı.
Mesleğinin dönüm noktası..
“Peri Masalı” filmi. Normalde pek Radikal kararlar alabilen biri değilim ve saçlarımdan vazgeçmem hayatımın dönüm noktası oldu. 13-14 yaşımdan beri hep belime kadardı. Burcu denilince akla saç gelirdi. O yüzden kimse inanmadı zaten. Herkes photoshop sandı.
Kısa saç hayatında neler değiştirdi..
Büyüdüğümü, olgunlaştığımı ve daha kadınsı olduğumu düşünüyorum artık.
Ama şunu anladım ki erkekler uzun saçı sevip kısa saça aşık oluyorlar. Çok güzel tepkiler aldım. Herkes “Sakın uzatma” diyor. Bir kişi bile uzatmamı istemedi.
İstediğin rol başkasına gitti, kıskanır mısın?
Yok öyle kıskançlıklarım. Benimki tamamen duygusal. Mesela köpeğim benden çok bir başkasıyla ilgilendiği zaman onu kıskanabiliyorum. Ben birazcık sevgi arsızıyım galiba.
Filmografi:
Su ve Ateş 2013
Peri Masalı 2013
Diriliş Ertuğrul 2014
Bizim Hikaye 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!