Geçtiğimiz Gün Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen hain terör saldırısı ardından kutsal topraklara gidiyoruz diye paylaşım yapan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler ve Taha Özer Sosyal Medya Paylaşımları İle Herkesin Diline Düştü İşte O Paylaşımlar ve Sosyal Medyanın Yorumları

Lüks hayatı ve çevresi kızlar ile tanınan Taha Özer samimi arkadaşları Esra-Ceyda Ersoy kardeşler ile bugün tesettür giydi özel uçakları önünde kutsal topraklara gidiyoruz dua etmeye diye paylaşımlarda bulundular.

Tesettür kıyafetleri giyen Esra-Ceyda Ersoy, ‘yerli Dan Bilzerian’ olarak bilinen arkadaşları Taha Özer ile bir uçak önünde poz verdi.

Verdikleri erotik pozlarla dikkati çeken ünlü kardeşler, sosyal medyada paylaştıkları kareye, “Son dönemde yaşanan ve ülkemizi etkileyen olumsuz olaylar ve tüm kötülükleri def etmek için DUA etmeye gidiyoruz. Allah Kabul Etsin” notunu düştü.

Devletimize ve Milletimize zarar vermek isteyenleri önce Yüce ALLAH ‘a sonra İlahi adalete havale ediyoruz! @tahaozer_

Esra & Ceyda Ersoy (@esraceydaersoy) tarafından paylaşılan bir video ()

 İkinci bir fotoğraf paylaşan Ciciçler, “Devletimize ve Milletimize zarar vermek isteyenleri önce Yüce ALLAH ‘a sonra İlahi adalete havale ediyoruz” mesajını yayımladı.
Bu paylaşımlarının ardından sosyal medyada gündeme oturan cicişler ve taha özer birçok fenomenin ve twitter kullanıcısının mizahından ve kötü benzetmerinden kaçamadılar.
Esra ceyda Ersoy ve Taha Özer Kutsal Toprak Paylaşımları
cicişler taha özer 1
Sayfaları Takip ederek diğer paylaşımlarına bakabilirsiniz.

Sayfa: 1 2 3 4 5

Yorumlar


Sen de Yorumla!