Fox TV Gardırop Savaşları Bayram 1. günü 12 eylül pazartesi neler oldu program var mı. Bu soruyu soranlar için cevap evet var ve günün yeni gelen yarışmacısı ile eski 4 yarışmacı yine kıyasıya bir mücadele edecekler bakalım Gardırop Savaşları 12 eylül günün birincisi kim olacak ve yeni gelen yarışmacı kim?

Hepsini yarın program bitimi ile buradan aktaracağız konu güncel detayları gelecek. Gardırop Savaşları 12 eylül pazartesi Günün konsepti Kemer ve Tulum oluyor.

Gardırop Savaşları 12 Eylül gününün birincisi Gizem ve Karmer oldu. Luvrita’nın yerine gelen ve model olan Selin ise oldukça geri puanlarda kaldı. Selin kendine çok güvendiğini ve birinci olabileceğini dile getirmişti. Gardırop Savaşları’nın bugün yayınlanan bölümünde Aycan 8, Selin Ay 9, Su 9, Karmer 10 ve son olarak Gizem’de 10 puan aldı. Günün en şık tulum ve kemer konseptini Gizem ve Karmer yaparak günün birincisi oldular.

Gardırop Savaşları 12 Eylül 56. Bölüm Kim Kaç Puan aldı?,Günün Birincisi Kim? Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim?, Günün Birincisi Kim?

Yeni Gelen Yarışmacı Kim?, Gardırop Savaşları 12 Eylül 56. Bölüm Yeni Gelen Yarışmacı Kim?, Gardırop Savaşları 12 Eylül 56. Bölüm Tulum ve Kemer Konsepti,

Gardırop Savaşları son bölüm izle

Yorumlar


Sen de Yorumla!