Göz 6 TV8’de başlıyor. Acun Ilıcalı’nın Survivor finalinde müjdesini verdiği yeni yarışma formatı olan Göz 6 izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Göz 6 ile ilgili ilk bilgileri Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor 2016’nın ilk final gününde yeni bir format müjdesi veren Acun Ilıcalı, detayları büyük final akşamı ilk kez açıkladı. Eylül ayının sonunda TV8 ekranlarına gelecek olan Gözaltı, izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatacak. Bir evde geçecek olan Gözaltı, Türkiye’de ilk kez TV8’de olacak. 8 kadın ve 8 erkek yarışmacının yer alacağı Gözaltı Evi’nde yarışmacılar şampiyonluk için mücadele edecek. Gözaltı Evi‘nde bir kadın ve bir erkek şampiyon çıkacak. Gözaltı Evinin şampiyonları Survivor 2017‘ye katılma hakkı kazanacak.

Göz6 yarışması başvuruları videolu ve forum aşaması olarak iki şekilde tv8 başvuru sitesinden yapılmaktadır.

Suvivor yarışması canlı yayınında yeni projelerinden bahseden Acun Ilıcalı çok ses getireceğini umduğumuz yeni projemiz Göz6 yakında TV8 ekranlarında diyerek başvuru sürecinin başladığını resmi olarak belirtti. Tv8 resmi sitesi ve acunn.com da bulunan başvuru formunu doldurarak yarışmacıları yeni bir serüven beklediğini duyurdu.

İsminden de anladığımız kadarı ile Göz6 yarışması Ütopya gibi bir evde bir platformda gerçekleşecek ve dışarı ile bağlantıları kesilecek. Evde bulunan kameralar ile yaşamını sürdürmeye başlayacaklar. Şu an için fikir ve söylentiler bu yönde.

Yeni atmosferde sizde yarışmak için TV8.Com.Tr adresinden Göz6 yarışma başvuru formunu doldurun, vakit geçmeden yarışmadaki yerinizi alın! Bilindiği gibi değişik formatları ülkemizde başarılı bir şekilde sunan Acun Medya yeni projesi Göz6’da da büyük katılım beklenmektedir.

Göz 6 başvuruları ne zaman başlayacak?

Göz 6 yarışma başvuruları başladı. Göz 6 ile ilgili başvuru formuna www.tv8.com.tr ve www.acunn.com adreslerinden ulaşabilir ve yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

Göz 6 başvuru formu için tıklayın…

Göz 6 ne zaman ekranlara gelecek?

Acun Ilıcalı’nın Survivor finalinde müjdesini verdiği Göz 6 Eylül ayının sonunda TV8 ekranlarına gelmeye başlayacak.

Göz 6 nasıl bir yarışma programı?

Göz 6, 8 kadın ve 8 erkek yarışmacıdan oluşan bir yarışma formatı. Bir ev içinde geçecek olan yarışmada izleyiciler destekledikleri ismi şampiyonluğa taşıyacak. Format hakkında detaylı bilgilerin acunn.com ve TV8’den elde edilebilecek olan Göz 6’nda heyecan hiç bitmeyecek.

Acun Ilıcalı Göz 6 hakkında bilgi verdi | İzlemek için tıklayın…

Göz 6 büyük ödül ne olacak?

Göz 6 yarışma programında mücadele edecek olan yarışmacılar şampiyonluk mücadelesi verecekler. Kadın ve erkek yarışmacıların ayrı ayrı şampiyonluk kazanacağı Göz 6’nda kazanan iki isim Survivor 2017’ye doğrudan kazanma hakkı elde edecek.

Acun Ilıcalı, TV8’in yeni programı Göz6’yı anlattı!

Acun Ilıcalı, TV8’de yayınlanacak “Göz6” programıyla ilgili ilk bilgileri verdi.

TV8’de eylül ayı sonunda yayınlanmaya başlayacak olan ‘Göz6’ programı hakkında ilk bilgileri, Acun Ilıcalı verdi.

8 erkek, 8 kadın yarışmacıdan oluşacak yarışmada ipi göğüsleyen 2 şampiyon, doğrudan Survivor’a katılma hakkı kazanacak.

Kaynak: Acunn.Com

Yorumlar


Sen de Yorumla!