Survivor 2016 sonrası Göz 6 yarışmasını duyuran acun ılıcalı merakla beklenen göz 6 yarışmasının başlayış tarihini açıkladı. 12 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00’de TV8 ekranlarında başlayacak yarışma büyük ilgi göreceğe benziyor.

Göz6 yarışmacıları 8 erkek 8 kadından oluşup bir evin içinde hayat mücadelesi vercekler. Göz6 yarışması ne zaman başlıyor? dedikoduları da bu açıklama ile son buldu. Göz6 yarışmacıları kimlerdir?

Başvuru sayısının kısa sürede şaşırtıcı şekilde arttığı ve sonuç olarak 8 kadın ve 8 erkeğin katılımıyla gerçekleşecek yarışma herkese ‘Biri Bizi Gözetliyor’ u hatırlatacak. ‘Göz6’nın şimdiye kadar açıklanan ödülünün ise yarışmacılar arasında oluşacak hırsı arttırması bekleniyor. Açıklanan ödüle göre Göz6 yarışmasını birinci olarak tamamlayan bir kadın ve bir erkek yarışmacı, Şubat veya Mart 2017’de Dominik’te yapılacak “Survivor 2017“ye katılma hakkı kazanacak.

Yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı ise ödül hakkındaki düşüncelerini, ‘Şimdiye kadar 37 bin başvuru oldu. Tek ödülü ‘Survivor’a katılma hakkı olan bir yarışma için müthiş bir rakam. Survivor’ın ne denli kıymetli bir yarışma olduğunun göstergesi bu’ sözleriyle dile getirdi.

Suvivor yarışması canlı yayınında yeni projelerinden bahseden Acun Ilıcalı çok ses getireceğini umduğumuz yeni projemiz Göz6 yakında TV8 ekranlarında diyerek başvuru sürecinin başladığını resmi olarak belirtti. Tv8 resmi sitesi ve acunn.com da bulunan başvuru formunu doldurarak yarışmacıları yeni bir serüven beklediğini duyurdu.

İsminden de anladığımız kadarı ile Göz6 yarışması Ütopya gibi bir evde bir platformda gerçekleşecek ve dışarı ile bağlantıları kesilecek. Evde bulunan kameralar ile yaşamını sürdürmeye başlayacaklar. Şu an için fikir ve söylentiler bu yönde.

Yorumlar


Sen de Yorumla!