Geçtiğimiz yıl ekranlarda boy göstermeye başlayan ”Kördüğüm” dizisinin başrol oyuncularından Belçim Bilgin, oynadığı dizinin başrolünden ayrıldığını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde basın mensupları ile yaptığı söyleşi’de bu kararı aldığını açıklayan güzel oyuncu, kararı almasının gerekçesini ise Amerika’da yaşamak isteği ile nitelendirdi. Çocuklarının eğitimi ve daha iyi bir hayat sürdürebilmesi için Amerika’da yaşama kararı aldığını açıklayan başarılı oyuncu bu kararın ardından istemeyerek de olsa ”Kördüğüm” dizisindeki rolünden ayrılmak zorunda kaldığını açıkladı.

İlk bölümlerinde İbrahim Çelikkol ile Rojda Demirel gibi iddialı isimler ile başrollerini paylaştığı dizi ile tanınırlığını artıran güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde özel hayatında yaşadığı sıkıntılar ile de basında yer almıştı. Bilindiği üzere Yılmaz Erdoğan ile evli olan Belçim Bilgin, evliliklerinde yaşandığı iddia edilen problemleri sert bir dil ile yalanlamış ve evliliklerinin yolunda olduğu mesajını vermişti. Şimdi ise Amerika’ya taşınma kararı alan oyuncunun bu kararı sonrasında çıkacak haberler ise merak konusu olmaya başladı bile.

Sosyal paylaşım sitesinde ise diziden ayrıldığı için üzgün olduğunu ve geçmişe atıfta bulunan paylaşımlarda bulunan Bilgin, ailevi konulara ise değinmedi.

Yorumlar


Sen de Yorumla!