Yayın hayatına show tv ekranlarında başlayan ve devam eden içerde dizisi 10 ekim pazartesi yayınlanacak olan içerde 4. bölüm fragmanı meraklısına yayınlandı. Geçtiğimiz pazartesi günü müdürün ve sarpın yardımı ile celal baba’nın kebapçı dükkanına köstebek yerleştiren sarp tehlikede mi?

Böceği yerleştirdikten sonra akıllarına gelmeyen tek şey odada güvenlik kamerası olum olmadığı idi. Böceği bulmalarının ardından mestan ile güvenlik kamerasını izleyen celal baba sarpın yaptığını öğrenecek mi. İçerde 4. bölüm fragmanında izleyiciye sunulan kısımda celal baba bilgisayarı parçalıyor ama ne gördüğünü tahmin etmek zor.

Mert ve sarp ormanda buluşur küçük kardeşi hakkında sorular sorması ile içerde 4. bölüm ciddi anlamda merak uyandırdı.

İçerde 4. bölüm fragmanı

10 Eylül pazartesi akşamı yayınlanacak olan içerde 4. bölüm de; Melek ve Sarp aşkı nasıl yön bulacak melek gittikçe sarpa yakınlaştığını geçtiğimiz bölümde söylemişti. Davut meleğin sarp ile beraber olduğunu yeni bölümde celal babaya söyleyecek mi? meraklı bir bölüm bizi bekliyor.

 

İçerde 3. bölümde neler oldu

İçerde”nin 3. bölümünde; Ömer’in, Davut tarafından infaz edildiği gece Sarp, Komiser Mert’in hayatını kurtarmak için kendi kendini omzundan vurmak zorunda kalır. Bu durum Mert’in ve Sarp’ın arasında sır olarak kalmak zorundadır. Mert kaçıp kendisini kurtarmaya çalışırken yaralı olan Sarp’ı,
Davut o gece ormanda ölüme terk eder.

O gece ormanda öleceğini düşünen Sarp’a son anda hiç beklemediği birinden yardım eli uzanır. Alyanak, otoparka yaralı halde gelen Sarp’a birinin yardım ettiğinden şüphelenmektedir. Füsun bütün gece Sarp’ı aramıştır fakat ulaşamaz. Başına bir şey geldiğinden endişelenen Füsun soluğu Alyanak’ın otoparkında alır.

Sarp’ın yaralandığını Füsun’dan gizlerler. Kebapçı Celal Sarp’ı gizli bir göl evinde tedavi ettirir. Onu yalnız bırakmayan Melek’le aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar.

Yorumlar


Sen de Yorumla!