İnanılır Gibi Değil

Haberler 22 Haz 2016 171 views Okunma 10-yil-boyunca-kutusunda-sakladilar-motor-amerika-1544995

Amerika’da 10 yıl önce sipariş verilen ancak sahibinin arayıp sormadığı motosiklet yeni kutusundan çıkarıldı. Sahibi gelmediği için saklanan ve yeni kutusundan çıkarılan motosiklet çok şık ve zarif.

Başka yerde, başka bir olay daha gerçekleşti. Çöp karıştıran bir adam çöpte bir kutu buldu. Açtığında ise gözlerine inanamadı. Büyük bir tane Samuray kılıç ve birkaç materyal ile çöpe bırakılmıştı. Kılıcın orijinal olduğu ve üzerinde etiketi dahi durduğu bu samuray kılıç merak uyandırıyor. Bir küçük tüp içerisinde temizlemek için petrol ve kumaş parçası da var.

Amerika’da yaşayan Zwixk ailesi 10 yıllık evlerinin bahçesinde olası soğuk savaş durumunda saklanmak için yapılmış depo ve stoklanmış yiyecek buldu. Depo olarak hazırlanan yerin ağzı radyasyondan korunmak amaçlı betondan yapılmıştı. Patlamış mısır, tıbbi malzemeler, tuvalet kâğıdı ve giyecek bulundu. Mutfak tadilatında ise gizli kasa keşfeden aile, içinde dolar, içki ve not defteri gibi malzemeler, fotoğraf ve kitap buldular. Bu durumu kare kare fotoğraflayan aile ilginç bir durumla karşı karşıyalar.

Yorumlar


Sen de Yorumla!