iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

Teknoloji 07 Eyl 2016 144 views Okunma iphone-7-

İphone tüm dünya tarafından kullanılan en gözde telefon markalarından biridir. Çıkardığı her model ile oldukça ses getirmiştir. Yeni çıkacak modeli olan iphone 7 hakkında daha çıkmadan önce bir sürü iddia ortaya atılmıştır. Peki, iphone 7 ne zaman çıkacak?

Apple tarafından düzenlenecek olan 7 Eylül 2016 tarihindeki etkinlikte iphone 7 ve iphone 7 plus’un duyurusu yapılması planlanıyor. Henüz fiyat konusunda net bir şey belirtilmemesine rağmen çeşitli alışveriş mağazalarında iphone 7’nin yaklaşık fiyatı üç milyar sekiz yüz lira olarak belirtilmiştir. Belirtilen fiyatının kesinliği olmamakla birlikte tanıtım etkinliğinde net bir fiyat belirlenecektir.

Merakla beklenen iphone 7’nin özelliklerinin ne olduğu, daha önceki iphone’lardan farklı ne gibi özelliklerinin olduğu yapılacak olan tanıtım toplantısında gösterilecek. Ancak ortaya çıkan bilgilere göre ıphone 7’nin arka kamerası diğer ıphone’lara göre daha büyük olacak. Daha büyük olan 5,5 inçlik telefonda ise arka kameranın çift olması bekleniyor. Iphone 7 hakkında ortaya atılan diğer bir iddia ise home tuşunun bulunmayacak olması. Home tuşu yerine harekete duyarlı pad kullanılacak ıphone 7’de ayrıca daha küçük bir şarj girişi olması bekleniyor.

Yorumlar


Sen de Yorumla!