iPhone 7 Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Teknoloji 07 Eyl 2016 1.175 views Okunma iphone-7

Apple firmasının meraklılarının beklediği akıllı telefon modeli İphone 7, 7 Eylül 2016 tarihinde ABD’nin San Francisco ‘da tanıtımı yapılacaktır. Dünyaca tanınan global bir firma olan Apple Son akıllı telefon modeli İphone 7 için tanıtımı için 7 Eylül seçilmesi modelin İphone 7 olması sebebiyle tercih edildiği kulislerde söylendi.

Tanıtım lansmanının Bugün saat 20:00 ‘te yapılması bekleniyor. İphone 7 için kulağımıza gelen fısıltılar ise en dikkate geçen değişim tasarım kaynaklı olacağı ve yılın tasarım ödülü alması beklenmekte olup,2 renk çalışılacağı ve daha önceki serilerde kullanılmayan renkleri tercih etmişler. Parlak siyah ve mavi olacağı yönünde duyumlarımız var.

Diğer özellikte İphone 7’nin suya karşı dayanıklı olacağı IP sertifikalı belgelendirilmiş bir tanıtım yapmayı düşünen Apple firması Baz olacak modeli için 32GB,En üst segment ise 256GB olması artık kesin gibi bakılıyor. Kulağımıza gelen bir fısıltıya göre de görüntü ve kulaklık girişinin iptal edilmesi fakat bu şekilde olacak ise Apple tutkunları bu durumdan rahatsız olabilir çünkü bu girişlerin bulunmaması Bluetooth kulaklıkların olacağı ekstra yüksek bir ücretinde bu aksesuardan olacağı yönünde bakalım saatler daralıyor. Gerçekleri merakla bekliyoruz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!