Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte milyonlarca kişi günlük yaşantılarında sürekli olarak bilgisayarlardan yararlanmaktadır. Özellikle de birçok kurumsal firma işleyişlerini bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Firmalar aynı zamanda şirketlerinin önemli verilerini de bilgisayarlarında tutarak güvence altına almaya çalışmaktadır, ancak yine teknolojinin gelişmesine paralel olarak kötü amaçlı kişilerin sayısı da önemli derecede artmıştır. Öyle ki sürekli olarak çevremizde önemli firmaların internet sitelerinin, hatta devlete ait olan kurumların internet sitelerinin bile kötü amaçlı hackerler tarafından hacklendiğine şahit oluyoruz. Böyle bir ortamda ihtiyaç duyulan en önemli konu elbette bilgilerin kimsenin ulaşamayacağı şekilde saklanması ve depolanmasıdır.

Son zamanlarda milyonlarca kişi tarafından yaygın olarak kullanılan ve oldukça popüler konulardan birisi olan Kairos Planet, yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden dolayı firmaların önem verdikleri bilgilerini ve verilerini koruma altına alan bir sistemdir. Kairos Planet sistemini özel bir güvenlik duvarı olarak düşünebiliriz fakat bir güvenlik duvarının yapabileceklerinin çok üzerinde avantajlara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kairos Planet Nasıl Çalışır?

Özellikle firmalar tarafından tercih edilen Kairos Planet sistemi, özel bir güvenlik şifreleme sistemi ile verileri ve bilgileri koruyor. Peki, bu işlem nasıl oluyor? Planet tarafından yapılan ilk işlem verilerin özel şifreleme ile korunmasını isteyen firmaların bilgisayarlarına çeşitli programlar kurmak ve ayarlamalar yapmaktır. Yani verileri kötü amaçlı kişilerden korumak için herhangi bir şekilde transfer işlemi yapılmıyor. Bilgiler firmaların ya da kullanıcıların kendi bilgisayarları üzerinden sabit kalıyor. Kairos Planet sistemi bu bilgileri özel bir şifreleme metodu ile koruyor ve dışarıdan bir müdahalenin yapılmasına engel oluyor. Bu şifreleme sistemindeki şifreler ise dünyadaki 49 ülkede yüz elli binden fazla bilgisayar üzerinde dağıtılmış bir şekilde korunuyor. Böylece aynı anda o kadar fazla bilgisayara erişim olanağı olmadığı için sistemi hackleme olanağı bulunmuyor.

Kairos Planet Üzerinden Nasıl ve Ne Kadar Para Kazanılır?

Yukarıda anlattığımız gibi Kairos Planet sistemi binlerce bilgisayar üzerinden çalışıyor. Sisteme göre kullanıcılar bilgisayarlarındaki depolama alanlarının belirli bir kısmını Kairos için kiralayarak güzel bir şekilde kazanç elde edebiliyorlar. Daha ayrıntılı bilgi vermek gerekirse sistemin çok sayıda bilgisayarda şifreleme yapabilmesi için birçok bilgisayara ve depolama alanına ihtiyacı bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden sürekli olarak bilgisayar başında zaman geçiren kişiler, bilgisayarlarındaki kullanmadıkları alanları Planet kiralama avantajlarından yararlanarak kiralayabilir ve aylık olarak güzel kazançlar elde edebilirler.

Sisteme dahil olmak için öncelikli olarak sisteme kayıt olmak gerekiyor. Ancak bu işlem sistemdeki başka bir kişinin referansı ile yapıldığında daha önemli avantajlar sağlar. Üyelik ve kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra Planet sistemini kullanacak olan kişilerin belirlenen paketlerden birisini tercih etmesi gerekiyor. En düşük paket için 125 dolar ödenmesi gerekiyor. Bu ücreti ödeyen ve sisteme dahil olarak günde en az 10 saat bilgisayarını açık tutan üyeler yıllık olarak 312 dolar gibi rakamlarda kazanç elde edebiliyor. Daha yüksek giriş ücreti ödeyen ve daha fazla depolama alanı veren üyelerin yıllık kazançları da otomatik olarak artmaktadır.

Kairos Para Alım Satım Bozdurma

Kairos Planet Paketleri Hangi Paketten Ne kadar kazanacağımız aşağıda ki şemada belirtildiği gibidir…

kairos platinum paketi

kairos gold paketi

kairos silver paketi

kairos standard paketi

kairosplanet paketleri

Yorumlar


Sen de Yorumla!