Kara Sevda Kemal Asu ile evleniyor mu?

Medya 14 Eki 2016 196 views Okunma screenshot_7

Kara sevdanın dün yayınlanan 29. bölümünde soru işaretleri doldu. Kemal, Asu ile evlilik yolunda ilerlemeden önce, Deniz’le ilgili gerçeği öğrenmek istedi. Kayıplarını geride bırakamayan Nihan’ın, Kemal’i, ikna etmek için Emir’den yardım istemesi ekran başındaki izleyenleri şaşırttı.

 Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümünde; Kemal, Deniz’in babası olmakla ilgili şüphelerinin peşinde iz sürdü.

Soluk soluğa geçen bölümde; Emir, Kemal’i bu sevdadan vazgeçirmek için kurnaz bir plan yaparak ekran başındaki izleyiciyi şoke etti. Hazırladığı oyunla bebek Deniz’i hasta eden Emir amacına ulaştı. Kara sevda 39. Bölümde; Deniz’in iyileşmesi için babasının kan grubuna ihtiyaç duyuldu. Emir‘in işleyen planıyla Deniz’e kan veren Emir oldu.

Şahit olduğu olaylar karşısında sarsılan Kemal, Nihan’ı geride bırakmaya karar verdi. İçten içe büyük bir aşkla Nihan’a bağlı olan Kemal, böylece son umudunu da yitirmiş oldu. Bölümün final sahnesinde ise Kemal, beklenmedik bir kararla Asu’yla nikah tarihi almaya karar verdi.

Emir’in kurnaz oyunu:

Hilal Saral’ın yönetmenliğini, Özlem Yılmaz, Burcu Görgün’ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda her Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekrana geliyor.
Kaynak: Raninitv

Yorumlar


Sen de Yorumla!