Son dönemlerin snapchat fenomenleri arasında popüler olan Kerimcan Durmaz ünlü şarkıcı Ebru Yaşar ile attığı 4 snap sonrası 34 bin tl para kazandı. Çoğu ünlünün marka kuruluşlarının bu tür çalışmalara reklam için katıldığını biliyoruz. Ünlü şarkıcılar ünlü markalar Kerimcan Durmaz ile daha önceleri bir çok snapchat reklam çalışması yapmışlardı.

Ebru Yaşar, Kerimcan Durmaz’a 34 bin TL ödedi

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, Kerimcan Durmaz’ı Bodrum’daki evine davet etti. Birlikte çektikleri videoları Ebru Yaşar Instagram hesabından paylaştı. Yaşar, ikişer dakikalık 4 snapchat videosu karşılığında Kerimcan Durmaz’a 34 bin TL para ödedi.

64862

Kerimcan Durmaz Hakkında Merak Ettikleriniz

Periscope‘un ilk fenomenlerinden, Snapchat'in de uzun zamandır daimi fenomeni olan Kerimcan Durmaz, soyadının hakkını veriyor! Popülerliği her saniye artmakta olan Kerimcan Durmaz'ın güzelliği, seksapalitesi, sempatikliği, iticiliği, şımarıklığı ve daha pek çok özelliği ile herkesin ilgisini bir şekilde çekiyor. kerimcan durmaz, kerimcan durmaz kimdir, kerimcan durmaz hayatı, kerimcan durmaz fenomen, kerimcan durmaz nereli, kerimcan durmaz kaç yaşında, kerimcan durmaz twerk, kerimcan durmaz eski hali, kerimcan durmazın aylık kazancı, kerimcan durmaz ne kadar kazanıyor, Peki kimdir Kerimcan Durmaz? Neden ve nasıl fenomen oldu?
 Kerimcan Durmaz'ın hayatına dair bigiler ve kerimcan durmaz hız denemesi yağmur sarıoğlu;

Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomençıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla girenKerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor…

İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmazismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu.

Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor.

3 MİLYON LİRALIK ARACIN NEDEN PLAKASI YOK?

Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir “Make-Up Artist”tir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!