Geçtiğimiz sezon ilgi gören dizilerinden Kiralık Aşk’ın merakla beklenen 53.bölüm fragmanı yayınlandı ve kısa sürede fragman dizinin sevenleri tarafından dakikaları içinde binlerce izleyiciye ulaştı. Kiralık aşk yeni bölüm fragman yayınlanması ardına sosyal medyada twitter da en çok konuşulanlar arasında defne ve ömer kiralık aşk tagları boy göstermeye başlandı geniş bir kitleye sahip olan kiralık aşk fanları en çok konuşulan dizi yaptı.

Hüzünlü bir sezon finali yapan kiralık aşkta yeni sezonda bizi ne gibi süprizler bekliyor. İşte Kiralık aşk 53. bölüm yeni sezon fragmanı ve yeni sezon tanıtımı.

Kiralık Aşk Yeni Sezon Tanıtım 2

Tüm bu soruların cevabı 23 Eylül Cuma akşamı Star TV ekranlarında…
Geçen yaz başlayan ve ekranlarda 52 bölüm boyunca fırtına gibi esen Star’ın fenomen dizisi Kiralık Aşk’a yeni sezonda sevilen oyuncular Seçkin Özdemir ve Müjde Uzman dahil oluyor.
Seçkin, Pamir Marden oldu
Bir Aşk Hikayesi, Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım gibi dizilerde büyük ses getiren başarılı oyuncu Seçkin Özdemir, ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk’ta, “Pamir Marden” karakterini canlandıracak. Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Kiralık Aşk, her cuma 20.00’de, Star’da izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

Yorumlar


Sen de Yorumla!