Kısmetse Olur Bugün Kim Elenecek Kim Çeki  Alacak ? 10 eylül Kısmetse Olur Bugün  Eleme Haftası Kim elendi Aycan ile Şahin En çok oy alıp eleme potasına girecekler. Semih ve Merve Haftanın birincileri oldu .

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur kim elendi sorusu merak konusu oldu. Yeni bölümü ile Cumartesi akşamı ekranlara gelen evde heyecan dolu anlar ve birbirinden komik olaylar yaşandı. Kırmızı odaya Adnan’ı çağıran Didem ve Aycan arasında tartışma yaşandı. Ayrıca Adnan, damat adaylarını taklit edince tüm adaylar gülme krizine girdi. İşte yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan bazı önemli gelişmeler…

GELİNLERDEN AYCAN ELEMEYE GİRDİ

Dün akşam yayınlanan yeni bölümde damat adayları Kısmetse Olur evinden gitmesi için en çok oyu Aycan’dan yana kullandı. Aycan açıklama sonrası göz yaşlarını tutamadı.

DAMATLARDAN ŞAHİN ÇIKTI

Eşit sayıda oy alan damatlardan Şahin ve Tolga için adaylar 2. kez oy kullandı. İkili için oy kullanan yarışmacılar en çok oyu Şahin’den yana kullandı. Böylece Şahin 2. turda en çok oyu alarak damatlarda eleme adayı oldu.

KİM ELENDİ?

Gelin adaylarından Aycan ve Damat adaylarından Şahin’in eleme potasında olduğu ilk gecede sunucu Seda Akgül yarışmacılara büyük müjdeyi verdi ve ilk hafta eleme olmayacağını duyurdu. Bunu duyan ilk başta eleme adayları olmak üzere damat ile gelin adayları sevinç göz yaşları döktü.

10 BİN TL’Yİ KİM KAZANDI?

Dün akşam yayınlanan Kısmetse Olur yeni bölümünde 10 bin TL’lik büyük ödülü damatlardan Semih ve Gelin adaylarından Merve arasında kalındı. İlk hafta sürprizleri ile Seda Akgül ikinci bombayıda patlattı ve hem Merve’ye hemde Semih’e 5’er bin TL vererek haftanın 10 bin liralık ödülünün ikiye böldü.

BU HAFTA NELER YAŞANDI?

Semih ve Tolga hararetli bir tartışmaya giriyor hatta ikili burun buruna geliyor. Öte yandan Onur, Adnan’a “Sen Didem’den hoşlanıyor musun?” diyerek çok kritik bir soru soruyor. Kırmızı oda da ise Didem’den sürpriz bir itiraf geliyor. Rabia ile baş başa konuşan Serap, tanımak istediği tek kişinin Gökhan olduğunu söylüyor. Gelin adaylarından hem Didem hem de Aycan’ın Adnan’a olan ilgisi ve her ikisinin de Adnan’ı kırmızı odaya davet etmesi ikili arasında gerilimli anların yaşanmasına sebep oldu. Durumu izah etmeye çalışan Aycan sonunda sinirlerine hakim olamadı ve gözyaşlarına boğuldu.

PROGRAMIN İŞLEYİŞİ

7 gelin 7 damat adayının yarıştığı evlilik programında her hafta cumartesi günü, haftanın finali kapsamında bir kişi eleniyor. Evlilik için özel olarak oluşturulmuş iki farklı evde, günde toplam 12 saat geçirileceği ve haftanın birincilerinin para ödülü kazanacağı yarışmaya elenenlerin ardından yeni kişiler dahil oluyor.

KISMETSE OLUR GELİN ADAYLARI

AYCAN VARIŞ Yaşı: 22 Eğitim Durumu: Üniversite Mezunu Memleket: Çorum

DENİZ BOZKURT Yaşı: 24 Eğitim Durumu: Grafik Tasarım Mezunu Memleket: İstanbul

DİDEM DELEN Yaşı: 31 Eğitim Durumu: Halkla İlişkiler Mezunu Memleket: İstanbul

GAMZE GÖKTÜRK Yaşı: 28 Eğitim Durumu: Grafik Tasarım Öğrencisi Memleket: Ankara

HAZAL BABALIK Yaşı: 20 Eğitim Durumu: Marmara Üniv. Memleket: Rize

MERVE YURDAKUL Yaşı: 30 Eğitim Durumu: Model Memleket: İstanbul

RABİA KARACA Yaşı: 22 Eğitim Durumu: Oyunculuk Mezunu Memleket: İzmir

SERAP GÜRBÜZ Yaşı: 28 Eğitim Durumu: İşletme Mezunu Memleket: Hatay

KISMETSE OLUR DAMAT ADAYLARI

ADNAN KIZILTAŞ Yaşı: 24 Mesleği: Tercüman Memleket: Kars

AYKUT ALAGÖZ Yaşı: 27 Mesleği: Fitness Antrenörü Memleket: İstanbul

CEYHUN DURDU Yaşı: 24 Mesleği:İşletmeci Memleket: İstanbul

GÖKHAN SARA Yaşı: 26 Mesleği: Otomotiv Sektöründe İşletmeci Memleket: Rize

ONUR DEMİRTAŞ Yaşı: 25 Mesleği: Güvenlik Firması Sahibi Memleket: Trabzon

SEMİH KURTULMUŞ Yaşı: 25 Mesleği: Giyim Mağazası Sahibi Memleket: Tekirdağ

ŞAHİN NART Yaşı: 24 Mesleği: Satış Danışmanı Memleket: İstanbul

TOLGA KULAKÇI Yaşı: 24 Mesleği: Manken Memleket: İstanbul

Kanal D ekranlarında yeni sezona start verem Kısmetse Olur kim elendi sorunuzun yanıtını yazımızdan takip edebilirsiniz. Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde heyecan dolu anlar yaşandı. Kısmetse Olur 40.Haftanın Finali’nde eve veda eden isim herkes tarafından merak konusu oldu. Yazımızdan Kanal D son bölümü izleyebilir Pazartesi günü yayınlanacak fragmanını takip edebilirsiniz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!