Kısmetse olur serüveni tüm hızı ile devam ediyor. Adnan Kızıltaş kişisel temas da bulunduğu için diskalifiye mi oldu soruları devam ediyor. Kısmetse olur evinde tartışmalar, kavgalar hem kızlar hem erkekler cephesinde devam ediyor. Son olarak damat adayı Adnan Kızıltaş diskalifiye edilebilir.

22 Eylül 2016 Perşembe günü Kısmetse Olur yarışmasının 234. bölümünde sunucu Seda Akgül bunu resmen açıklayacak ve Adnan Kızıltaş yarışmadan diskalifiye edildiğini belirterek eve veda etmesi istenecek.

Kavganın nedeni olarak ise Aykut’un Ceyda’ya laf edecek olmasından dolayı Adnan’ın vuracağı iddia edildi. Adnan Kızıltaş’ın yerine gelecek ismin ise belli olduğu ve bunun eski yarışmacılardan Serhan Çeliker olacak.

KISMETSE OLUR 24 EYLÜL 2016 KİM ELENDİ KİM GELDİ?

Kısmetse Olur’da bu hafta birinciler Adnan Kızıltaş ile Hazal Babalık olacak. Ancak bu hafta Kısmetse Olur’da sadece bir yarışmacı elenecek. O da gelinler evinden Deniz Bozkurt olacak. Kral ve Kraliçe ise olmayacak. Dokunulmazlık alacak olanlar ise Gökhan Sara ve Didem Delen olacak. Ancak bu hafta Kısmetse Olur yarışmasında büyük bir sürprizin yaşanması bekleniyor. Evden elenecek olan gelin adayı Deniz Bozkurt’un yerine geçen sezonun gözde isimlerinden Ayça Beğen’in gelmesi bekleniyor.

Yorumlar


Sen de Yorumla!