Kısmetse Olur Evinde Ayça Ekin Sürprizi

Medya 08 Eki 2016 1.389 views Okunma screenshot_49

Kısmetse Olur evine bu hafta günlerdir beklenen isim eve geliyor. Kısmetse Olur evinin geçtiğimiz sezon ilk sezonunda izleyicinin ilgisini ve sevgisini kazanan yer aldıkları bir proje nedeniyle 2. sezonun başına yetişemeyen Ayça Ekin Beğen kısmetse olur evine geri dönüyor.

Daha önce yaptığımız açıklamalarda Kısmetse Olur evinden 2 ekim pazar akşamı haftanın finalinde elenen isim yeni gelen Esra olmuştu . Esra evden ayrıldıktan sonra gelecek isim ise Ayça Ekin Beğen oldu. Kısmetse Olur evine Gökhan için gelen Esra’yı bir hafta da elenen Rabia bakalım  yine Gökhan için Kısmetse Olur’a gelen Ayça’ya nasıl bir tavır sergileyecek; ancak şunu belirtelim ki Gökhan ve Ayça’nın dışarıda görüştüğü gibi tüyolar var. Görüldüğü üzere Rabia’nın bundan sonra Gökhan’ı elde etmek konusunda işi pek kolay olmayacak.

KISMETSE OLUR 2 EKİM 2016 KİM ELENDİ KİM GELDİ?

Kısmetse Olur yarışmasında bu haftanın birincileri Adnan ve Didem olacak. Gelinler evinden Serap Gürbüz ile damatlar evinden Şahin Nart eleme adayı olacak. Gelin adaylarından Serap Gürbüz bu hafta yarışmaya veda edecek olan isim olacak.

Bu haftanın beklenen sürpriz gelin adayı ise geçen sezona damga vuran gelin adaylarından biri Ayça Ekin Beğen olacak. Ayça Beğen fanları ise şimdiden hafta sonunun gelmesini iple çekiyor.

SERAP GÜRBÜZ KİMDİR?

Adı Soyadı: Serap Gürbüz

Memleket: İstanbul doğumlu

Boyu: 1.70 cm

Kilosu: 58 kg

Saç Rengi: Siyah

Burcu: Yengeç

AYÇA EKİN BEĞEN KİMDİR?

Adı Soyadı: Ayça Ekin Beğen

Yaşı: 28 (23.08.1988)

Boyu: 1.65 cm

Kilosu: 54 kg

Burcu: Aslan

Eğitim: İlkokul Mezunu

Göz Rengi: Ela

Gökhan’ın Esra’ya İlgi Göstermesi Rabia’yı Çıldırttı!
Kısmetse Olur’un bugün ekrana gelen bölümüne Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar damgasını vurdu. Eve yeni gelen gelin adayı Esra’nın Gökhan’a yakınlık göstermesi Rabia cephesinde gerilime neden olmuştu. Gökhan’ın da Esra’ya yakın ilgi göstermesine dayanamayan Rabia, sonunda sinirlerine hakim olamadı.

Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar sonucunda Rabia daha fazla dayanamayarak gözyaşlarına boğuldu ve Gökhan’a olan aşkını itiraf etti.

Kısmetse Olur yarışmacısı Gökhan Sara kimdir?Kısmetse Olur yarışmasında bir damat adayı sosyal medyaya damga vurdu. Geçtiğimiz Gökhan Sara’nın mesleği ve mal varlığı sosyal medyanın diline düştü. Kısmetse Olur yarışmacısı Gökhan Sara’nın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları da kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Kısmetse Olur yarışmasında damat adayları arasında yer alan Gökhan Sara geçtiğimiz günlerde sosyal medyada adı en çok konuşulan kişiler arasında yer aldı. Bu durumun böyle olmasının sebebi ise yarışmacının mal varlığı oldu. Sosyal medyada Gökhan Sara’nın zenginliği konuşulurken, yarışmacıyı bu konunun dışında yakışıklı bulan ve destekleyenlerde oldukça fazla.

Kısmetse Olur’un yeni damat adayının evlenmek istediği kadın profili şaşırtıcı oldu. Hem ağırbaşlı bir kadın isteyen Gökhan Sara aynı zamanda da işveli ve cilveli olmasını tercih ediyor.

Kısmetse Olur Bu Hafta Kim Gelecek?

Kısmetse Olur 6 . hafta çekimlerine Ayça gelmiştir arkadaşlar. Hayatını değiştir tv de Ayça’nın geleceği ile ilgili bilgiler aktarmıştır.

screenshot_50

Ayça Ekin Beğen Kimdir?

1.65 cm boyunda olan Ayça Ekin BEĞEN 1998 yılında Elazığ’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. 54 Kg olan Ayça Ekin Beğen İstanbul’da yaşamaktadır.

Yorumlar


Sen de Yorumla!