Sevilen Kanal D programı kısmetse olur da bugün yayınlanan bölümde haftanın birincisi çeki alan kişi ve elenen kişiler açıklandı. Kısmetse olur haftanın finalin de neler yaşandı kimler koruma altında ver elenen isimler hakkında tüm gelişmeler haberin detaylarında…

Kısmetse olur Gelin ve Damat adaylarının yarıştığı Kısmetse Olur evlilik programında eleme gecesi heyecanlı geçti. 12 – 18 eylül 2016 haftasında haftanın favorisi Rabia ve Didem olarak belirlendi.

Rabia ve Didem koruma altına alınırken heyecan daha çok kat kat arttı. Gelin adaylarının arasındaki elemede bir kişi elenecekti. Gelin adaylarının eleme heyecanında tedirginlik hiç durmadı.

Kısmetse Olur 231. bölümünde elenen yarışmacı belli oldu. Henüz daha yolun başında elenen yarışmacı çok üzülerek yarışmaya veda etti. Kendisinin elenmesinden memnun olmayan gelin adayı ağlayarak programı terk etti.

18 Eylül Kısmetse Olur Kimler Koruma Altında?

Damat adaylarının arasından gidecek bir kişinin belli olacağı haftanın finalinde iki damat adayı erkekler arasında koruma altına alındı. 12-18 Eylül 2016 haftanın finalinde Semih ve Onur koruma altına alınan isimler oldu. 231. bölümde koruma altına alınan adayların ardından diğer damatların heyecanı daha fazla arttı.

Yorumlar


Sen de Yorumla!