Göztepe Arçelik Servisi,  tecrübe ve deneyim sahibi kadrolarıyla Ataşehir ilçe halkına beyaz eşya servis hizmeti vermektedir.  İlçede yer alan firmalar arasında en köklü ve kaliteli hizmet veren bir içeriğe sahiptir. Beyaz eşya arızalarınız ekiplerimiz tarafından anında sorunları belirlenip gerekli çalışmaların başlanmasına olanak sağlamaktadır. Gerekli olan yedek parça ve orijinal parçalar firmamız tarafından tedarik edilerek müşteri mağduriyeti giderilir.  Göztepe Arçelik Servisi ekonomik ücretlendirme ilkesi ile beyaz eşyalarınız için kalıcı çözümler üretmeye çalışır.

Bostancı Arçelik Servisiuzman personel kadrosu ve servis araçları ile gün içerisinde gelen tüm çağrılara yerinde cevap vermektedir.  Çağrı merkezimizle iletişim kurmanız beyaz eşyalarınızla ilgili servis talebinde bulunmanızı sağlar. İsterseniz web sayfamız üzerinden de online olarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere en yakı konumda belirlenen teknik personelimiz yönlendirilmektedir.  Sizler arızalarınızı personelimize belirtmenize göre donanımlı gelen ekipler beyaz eşyanızı tamir ederek kullanılır duruma getirir.

Ataşehir Bosch Servisitüm arızalara müdahale etmektedir. Bölgenin en güçlü servisi konumundadır.  Yapılan hizmetler 1 yıl garantilidir.  Arızasını gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz tekrar etmesi durumunda ücretsiz onarılır.  Çalışmalarımız profesyonel teknikerler aracılığı ile gerçekleşir. Beyaz eşyanızın güvenilir olarak onarılmasını istiyorsanız bizlerle irtibat kurabilirsiniz.  Bir dakika içerisinde sizlere geri dönüş yaparak cihazınız hakkında bilgi alıp tamiratını gerçekleştirerek adresinize teslim ediyoruz.  Gerçekleştirilen bu eylemliliklerin tamamı firmamız güvencesi altında yapılmaktadır.

Yorumlar


Sen de Yorumla!