Kördüğüm Kadrosuna Yeni Oyuncu

Medya 20 Eyl 2016 133 views Okunma screenshot_15
Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği geçen sezonun rating rekortmeni dizisi “KÖRDÜĞÜM”, bu sezona da iddialı başlıyor!
Başrollerini İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştığı dizinin ikinci sezon sürpizlerinden biri Burcu Kara oldu.
Geçen sezonu ekranlardan uzak geçiren Kara, dizinin merakla beklenen yeni sezonunun önemli karakterlerinden biri olarak kadroya dahil oldu.
Burcu Kara, Kördüğüm’ün kilitleri çözecek ‘Avukat Nihan’ ı rolüyle ekrana gelecek.
Kördüğüm, 22 Eylül Perşembe günü yeni sezonuyla Fox Türkiye’de başlıyor!

Burcu Kara kimdir?

Burcu Kara, 1 Mart 1980 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Ailesinin ilk çocuğudur. Anneve babası öğretmen olduğundan dolayı ilkokula dört buçuk yaşındayken, üniversiteye 16 yaşındayken başladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü´nden mezun oldu. Eskişehir´de okuduğu yıllarda yerel kanallarda da sunuculuk da yaptı. Mezun olduktan sonra Bursa’ya döndü ve mesleği olan yatırım uzmanlığını yapmaya başladı. Sonrasında oyunculuk hayallerine karşı koyamadı ve diksiyon, spikerlik kursları için İstanbul´a gidip gelmeye başladı. Bir çok kanalda sunuculuk yaptı. Ardından İstanbul’a yerleşti ve Şahika Tekand´da oyunculuk dersleri almaya başladı. Kısa bir süre sonra Haziran Gecesi dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. Burcu Kara, birçok tiyatro oyunu, sinema filmi vetelevizyon dizisinde rol aldı. 2016 yılının başlarında Fırat Parlak ile evlendi.

kaynak: RaniniTV

Yorumlar


Sen de Yorumla!