Muslera’dan Derbi Açıklaması

Spor 24 Eyl 2016 673 views Okunma screenshot_37

Galatasaray’ın efsane kalecisi Muslera Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak derbi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda yükselişe çıkan Galatasaray takımı üzerinde büyük rol oynayan yetenekli kaleci derbi ile ilgili olarak “ şampiyonluğun en büyük iki adayı karşı karşıya gelecek” dedi. Yeni statta maça çıkmayı dört gözle beklediklerini de dile getirdi.

Heyecanla beklenen derbi için son zamanların en formda takımı olan Beşiktaş’ın favori gösterilmesi üzerine “Baskı altında oynayabilen bir takımız. Kâğıt üzerinde Beşiktaş favori gösterilse bile ben öyle düşünmüyorum” diyerek bu maç için çok hırslı olduklarını göstermiş oldu. Beşiktaş’ın sahasında oynanacak derbi için taraftar desteğini arkasına alarak daha rahat bir maç çıkaracağı düşünüldüğü için Beşiktaş favori gösteriliyor.

Sarı kırmızılı kaleci takım arkadaşlarının hepsine güvendiğini dile getirdi. Savunmada kim oynarsa oynasın kendisini güvende hissettiğini söyleyen Muslera aynı zamanda Beşiktaş’ın kalecisi ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar ise şöyle: “Beşiktaş’ın kalecisi ile ilgili söyleyeceğim çok çok iyi bir kaleci olduğudur. Bunun haricinde basının Tolga ile ilgili yorumlarına bir şey söylemem yanlış olur. Kalecilik çok zor bir meslek. Herkesin bunu bilmesi gerekiyor.”

Yorumlar


Sen de Yorumla!