Survivor yarışmacısı Nagihan eşinin ihanetiyle gündeme geldi. Nagihan Karadere’nin eşi Uğur Gökçe internette tanıştığı bir kadına çıplak fotoğraflarını yolladı.

Son günlerde çok sık rastlanan aldatılma hikayelerine bir yenisi daha eklendi. Sevilen Survivor yarışmasının 2016 yarışmacısı Milli Atlet Nagihan Karadere eşinin ihanetiyle sarsıldı. ‘Renkli Sayfalar’ programı haber müdürü Mert Doğan’ın haberine göre, Nagihan Karadere’nin eşi Uğur Gökçe internette tanıştığı bir kadına çıplak fotoğraflarını yolladı. Nagihan’ın namuslu kocası’ notu ile sosyal medyada paylaşılan fotoğraf büyük ses getirdi. Adada yarıştığı sırada ihanete uğradığını öğrenen Karadere, boşanma kararı aldı.
NAGİHAN’DAN İLK AÇIKLAMA

Eşinin ihanetini öğrenen Nagihan Karadere çıktığı televizyon yayınında gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı.
Nasıl yaşadım ama bilmiyorum. Bir şantaj söz konusu. Ondan para sızdıramayınca bana döndüler. 10 bin euro gibi bir para söz konusu. Hukuki işlem başlatıldı. Önümüzdeki günlerde gerekli açıklamayı yapacağım. Bildiğim tek bir şey var. Herkesin bildiği konu. Detayını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.
“GÖRÜNTÜLERİ GÖRÜNCE ŞOKA GİRDİM”

Biraz anlayışlı olsun herkes. Haklı haksız gözetmeksin biraz daha sakin olsunlar çünkü bir kızım var. Onun etkilenmesini istemiyorum. Boşanıp boşanmama konusunu şu an konuşmak istemiyorum. Bu konuyu 2 gün önce öğrendim Sosyal medyadan mesaj geldi eşinin bende fotoğraf ve videosu olduğunu söylediler. Kız Türk numarası Romanya numarasıydı. Görüntüleri görünce şoka girdim. Eşime söyleyince bir şey diyemedi. Daha önce böyle bir şey yaşamadım. Eşimden beklemezdim.

Yorumlar


Sen de Yorumla!