Yayınlandığı günden bu yana reytinglerde iyi yer alan no 309 fox tv ekranlarında iyi bir izleyici kitlesi yakaladı. No 309 dün yayınlanan 5. bölüm ile izleyici karşısına geçti.

No 309. 5. bölüm ile fox tv ekranlarında yine soluksuz izlenebilecek bir bölüm ile izleyici ile buluştu. Yayınlanan 5. bölümde Onur’un ailesi Lale ve ailesi adettendir diyerek alışverişe götürdü. Alışverişte akşamki japon yemeğine katılacağını öğrenen Lale şık kıyafeti ile Onur’u akşam ki yemekte büyülemeyi başardı. Onur Lale’yi eve bıraktığı sırada Bebegim lafına takılıp Bebeğimiz demesi ve Onur’un Laleyi kıskanması laleyi mutlu etti.

lalenin-onura-soyleyecekleri-var-5-bolum

No 309 5. bölümün sonlarında ise onur’un nişanlısı Lale nin dükkanı na gelir ve  çocuk doğduğundan sonra çocugunu alıp Onur benimle evlenecek dedi . Daha sonrasında ise lale Onur’u sahile çağırıp yüzzüğü verdi ve daha sonrasında ayrıldık cevabını aldı.

6 mayın Çarşamba Fox tv ekranlarında yayınalanacak olan No 309 6. bölüm de neler yaşanacak fragman Fox Tv Nin resmi sitesinde yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yorumlar


Sen de Yorumla!