Ramazan’a Özel Emoji Twitter’dan

Haberler 12 Haz 2016 352 views Okunma Ramazan'a Özel Emoji Twitter'dan

En popüler sosyal medya hesaplarından olan Twitter, Ramazan ayına özel yeni emojisini kullanıma açtı. İşte bahsi geçen yeni emoji.

İnternet alanında vakit geçirmeyi seven kullanıcılar tarafından kullanılan en popüler sosyal medya hesaplarından olan Twitter, herkesin kullanımına açık olan, Ramazan ayına özel yeni emojisini kullanıma açtı. İşte geliştirilen yeni Ramazan emojisi Twitter’ın resmi Türkiye hesabından kullanıcılara duyuruldu. En popüler sosyal medya hesaplarından olan Twitter’ın daha öncede yapmış olduğu Ramazan emojisi özelliği bu kez Periscope aracılığı ile kullanıcılara duyuruldu. Kullanıcılar artık, Periscope üzerinde de Ramazan emojisini kullanabiliyorlar.
İçerisinde Türkçe seçeneği de bulunan Twitter’ın yeni Ramazan emojisi, örneğin #Ramazan yazıldığında girilen hashtag’in tam yanında yarım ay şeklinde yer almaktadır. En popüler sosyal medya hesaplarından olan Twitter tarafından tanıtılan yeni Ramazan emojisi şu an için Twitter ve Periscope üzerinden herkese açık bir şekilde kullanılabiliyor. Ramazan ayına özel tüm dilek ve davetleriniz ya da duygu, düşünceleriniz için siz de bu hashtag’i rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!