Samsung‘un tanıtımını yapıp geçtiğimiz ay satışa sunduğu Gear S3 model akıllı saatlerinin satış rakamları hakkında rakamlar paylaşıldı.

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında en çok güvenilen markalardan birisi olan Samsung, Gear model akıllı saatlerine geçtiğimiz aylarda Gear S3 modelini de tanıtarak yeni bir üye eklemişti. Henüz piyasaya çıkalı bir ay gibi bir süre geçen Gear S3 beklenilenin aksine satış rakamlarında patlama yaşadı.

Geçtiğimiz yıl bir önceki model olan Gear S2 modelinin 3 milyon seviyelerinde satıldığını belirten Samsung, bir ay önce satışa çıkan Gear S3 modelinin bu kadar kısa sürede eski modelinden %60 daha fazla satıldığını kullanıcılarla paylaştı.

Akıllı saatin ne kadar satıldığı tam olarak açıklanmamasına rağmen bugüne kadar en çok satış yapan model olduğu belirtiliyor.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı saatlerin kullanım alanı da artmış, sağlık verilerinden fitness verilerine kadar bir çok özellikle beraber teknoloji dünyasında yerlerini almışlardır.

Yorumlar


Sen de Yorumla!