Survivor 2016’ın en dikkat çeken yarışmacılarından Semih Öztürk İstanbul’a döndükten sonra ilk kez konuştu.ÇEYREK FİNALDE ELENDİ Yarışma esnasındaki yorumlarıyla çok konuşulan ve son olarak yarışmada parmağı kırılan Semih Öztürk, Damla ve Nagihan’la kaldığı çeyrek finalde galip gelemeyerek Survivor macerasına veda etmişti.

AİLESİNE KAVUŞTU Elendikten sonra İstanbul’a dönen Semih, ailesi ve sevgilisi Kurretülayn ile kavuştu.GÖNÜLLÜLERLE GÖRÜŞMEYECEK Magazin 8 Extra’ya verdiği röportajda, “Bundan sonra gönüllüler takımından kimseyle görümeyeceğim” diyen Semih, ünlüler takımındaki herkesle arasının iyi olduğunu, özellikle Nagihan ve Yattara’yla iyi arkadaş olduğunu söylerek onlarla görüşebileceğini belirtti.Survivor’dan önce Ütopya yarışmasına katılmış olan Semih, orada kazandığı tanınırlığı Survivor’la daha da artırdığını söyledi.

“BENİM İŞİM ŞOV” Semih, bundan sonraki hedefini şöyle açıkladı: “Benim işim televizyon işi. Benim işim şov. Şov işini yapacağım. Talk şov yapmayı düşünüyorum. Ama tabii ne zaman olacağını bilmiyorum.”

PARMAĞI DÜZELİYOR Yarışma esnasında kırılan parmağının durumunun iyi olduğunu söyleyen Semih, tedavi bitiminde parmağının yüzde yüz düzeleceğini belirtti.Survivor’da finale yaklaşırken iletişim ödülünü kazanan Semih Öztürk aylar sonra sevgilisi Kurretülayn’la görüntülü konuştu. Konuşma esnasında gözleri dolan her iki taraf duygu dolu anlar yaşadı.Survivor öncesi yine TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya yarışmasında tanışan Semih Öztürk ile Kurretülayn Matur, önceki gün 4,5 ay sonra ilk kez görüntülü konuşma gerçekleştirdi.Sevgilisine 11 kilo verdiğini söyleyen Semih onu çok özlediğini ve çok sevdiğini söyledi. Semih sevgilisine ‘Her şey iyi değil mi?’ sorusunu sorduğunda ise her iki tarafında gözleri doldu. Ağlamamak için kendisini zor tutan Semih, 5 aydır Kurretülayn ile görüşmüyordu.

Semih: ‘Onun hakkında çok güzel şeyler düşünüyorum. Ne kadar sevdiğimi anlatamam bile. Çok karmaşık duygular yaşadım. Kendimi o kadar açık ifade eden birisi değilim. Gerçekten onu hayatımın merkezine koydum.’ dedi.Semih için 2 sürpriz hazırlayan Kurretülayn ‘kedimin ismini koymak için seni bekliyorum’ dedi. Sevgilisi tarafından hazırlanan 2’nci sürprize ise Semih çok sevindi.Semih Öztürk’ün sevgilisi

Kurretülayn Matur kimdir

Survivor adasında gönüllüler takımında yer alan Semih Öztürk fitneciğili ile herkesin dikkatini çekti. İzleyici Semih adını Ütopya’dan hatırlıyor. Orada bir de sevgili edinmişti.Ütopya yarışmacılarından olan Kurretülayn Matur yarışma sırasında Semih Öztürk ile yakınlaşmıştı. Kurretülayn daha sonra kucağında Semih’in mastürbasyon yaparken kayda geçen görüntüleri ile Türkiye’ye rezil olmuştu.Kurretülayn Matur instagram hesabında Semih Öztürk ile Ütopya’da çektirdiği fotoğrafları paylaşıyor.Ütopya sonrasında ise çekilmiş tek kare fotoğrafları var o da bu… Haliyle bu durum Semih-Kurretülayn projesinin reklamdan öte olmadığını düşündürüyor.

Yorumlar


Sen de Yorumla!