Adını sıklıkla duyduğumuz kişilerinden acun ılıcalışeyma subaşı yeniden bayram fotoğraflarını kızı melisa acun ılıcalı ile birlikte kendi hesabından yayınladı. Dakikalar içerisinde şeyma subaşının sevgilisi acun ılıcalı ve kızı melisa ile paylaştığı fotoğraf binlerce beğeni aldı.

Acun ılıcalı geçtiğimiz günlerde ilk kez sevgilisi ile kendi resmi hesabına fotoğrafı koyup gündeme bomba gibi düşmüştü.

İşte Şeyma subaşı kızı melisa ve Acun ılıcalıdan bayram fotoğrafı

🎈👼🎈

Seyma Subasi (@seymasubasi) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yılardır birlikteliği devam eden acun ılıcalı sosyal medya hesabından sevgilisi şeyma subaşı ile çekildiği bir fotoğrafını paylaştı. Şeyma subaşı ve acun ılıcalı aşkı bitti dedikodularına da yanıt olmuş oldu. Kızı Melissa Ilicali ile daha önce sosyal medya hesabından birkaç fotoğraf yayınlayan ılıcalı ilk defa şeyma subaşı ile fotoğrafı instagram hesabından yayınladı.

Acun Ilıcalı 13 yıldır evli olduğu iki kızının annesi Zeynep Ilıcalı’da Temmuz ayında boşanmıştı. Çift 10 dakika içinde anlaşmalı boşandı. Boşanmanın ardından Acun Ilıcalı kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı ile ilk kez fotoğrafını paylaştı. Oğulcan Engin‘in de olduğu kareye Ilıcalı, “güzel dörtlü” şeklinde not düştü.

screenshot_3

Yorumlar


Sen de Yorumla!