Tv8 ekranlarında başlıyacak olan Acun Ilıcalı’nın duyurduğu Göz6 yarışması başvuruları ve içeriği hakkında birçok söylem geliyor. Göz6 yarışması başvuruları videolu ve forum aşaması olarak iki şekilde tv8 başvuru sitesinden yapılmaktadır.

Suvivor yarışması canlı yayınında yeni projelerinden bahseden Acun Ilıcalı çok ses getireceğini umduğumuz yeni projemiz Göz6 yakında TV8 ekranlarında diyerek başvuru sürecinin başladığını resmi olarak belirtti. Tv8 resmi sitesi ve acunn.com da bulunan başvuru formunu doldurarak yarışmacıları yeni bir serüven beklediğini duyurdu.

İsminden de anladığımız kadarı ile Göz6 yarışması Ütopya gibi bir evde bir platformda gerçekleşecek ve dışarı ile bağlantıları kesilecek. Evde bulunan kameralar ile yaşamını sürdürmeye başlayacaklar. Şu an için fikir ve söylentiler bu yönde.

Yeni atmosferde sizde yarışmak için TV8.Com.Tr adresinden Göz6 yarışma başvuru formunu doldurun, vakit geçmeden yarışmadaki yerinizi alın! Bilindiği gibi değişik formatları ülkemizde başarılı bir şekilde sunan Acun Medya yeni projesi Göz6’da da büyük katılım beklenmektedir.

Göz6 Kızlar Erkekler Başvuru Formu

Yorumlar


Sen de Yorumla!