Sürüngen hayvanları  incelemek amacıyla yola çıkan ve Avustralya’ya yolları düşen 3 arkadaş, 3 insan boyundaki sürüngen ile fotoğraf çektirdi. Bu fotoğraf sosyal medyada çok büyük yankı buldu. Timsahların boyunun bu kadar olması pek alışılagelmiş durum değil. O yüzden insanlar sosyal medyada şaşkınlığa uğradı.

Avustralya’ya yolları düşen bu 3 kafadar sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflarla insanların dikkatini çekiyor. Bir çok sürüngen hayvanı inceleyen bu 3 arkadaş, bu timsaha rastlamış ve bu anları fotoğraflamak istemiş.  Bu fotoğraf sosyal medyada bir hayli ilgi gördü.

Bu 3 arkadaş karşılaştıkları timsah ile bir fotoğraf çekildi. 3 arkadaş üst üste çıkarak timsah ile fotoğraf çekildi. Dev timsahı ağaca asan bu 3 kafadar sonra birbirlerinin omzuna çıkarak fotoğraf çekildi.

Bu Timsahın Boyu Tam 5 Metre!

Dev timsahın boyu tamamıyla 5 metre. Sosyal medyayı sallayan bu fotoğraf bir çok kez beğenildi. Bu fotoğraf İngiltere’de ikamet eden ve Zimbabve’de doğmuş olan Lynsey Clayton Saudan’a ait. Lynsey bu fotoğrafıyla herkesi bir hayli şaşırttı.

Yorumlar


Sen de Yorumla!