Ücretsiz Sperm Veren Hayırsever

Haberler 22 Haz 2016 358 views Okunma nagel-e1465853421345-635x357

Amerika’da çocuk sahibi olmak isteyen bazı kadınlar, sperm bankasına para yatırıyor. Ve sperm bankasından aldıkları sperm ile çocuk sahibi oluyorlar. Bu durumu gören Ari Nagel adındaki bir vatandaş, kadınların para ile sperm almasına gerek duymamaları için kendi spermini ücretsiz olarak veriyor.

 

Evli ve öğretim üyesi olan Ari Nagel’in şu ana kadar 22 çocuğu olmuş ve bunların 19’u spermini verdiği kadınlardan. Kendisini baba olmaya adayan Newyork’lu Nagel, bu işi tamamın gönüllü olarak yapıyor ve özellikle tek yaşayan kadınlara ve lezbiyen çiftlere bu imkanı sağlıyor. Eşinden 3 çocuk sahibi olan Ari Nagel bununla yetinmeyip, spermini verdiği 17 kadından da 19 çocuk sahibi oluyor ve bu işi yapmaya devam edeceğini belirtiyor.

 

Nagel’in eşi ise durumdan tamamen şikayetçi ve bu konudan dolayı eşi ile aynı yatakta yatmıyor, eşinin bunu yapmasını hiç istemiyor, çünkü spermini vermekle kalmayıp çocuk sahibi olmak isteyen kadınlarla ilişkiye girebiliyor ve durum böyle olunca eşi ona kızdığı için yatakları ayırıyor.

 

Yorumlar


Sen de Yorumla!