Ülkemizde Sağlık Turizmi

Haberler 22 Haz 2016 208 views Okunma turk-profesor-avrupali-estetik-cerrahlarin-baskani-secildi-h1444122297-10b27e

Ülkemizde en önemli sektörlerin başında gelmektedir dizi sektörü.. Dizilerimizin yoğun olarak izlendiği Körfez Ülkelerinde de başrol oyuncularımıza benzemek isteyen bir çok kişi bulunmakta.. Bunun için ise medali iftarımız diyebileceğimiz Türk doktorlarına yani Türk plastik cerrahlarına başvurmaktalar.

 

Avrupa Yüz Plastik Cerrahisi Akademisi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Fazıl Apaydın yapmış olduğu açıklamada son yıllarda ülkemizin yakışıklı ve güzel aktörlerine benzemek isteyen bir çok yabancı kişi olduğunu ve bir çoğunun ülkemiz plastik cerrahlarına bu isteklerinin karşılanması için başvurduğunu açıkladı.

 

Ülkemizin yakışıklı oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte güzel oyuncu Beren Saat’e benzemek isteyen yabancı kişi sayısı oldukça fazla. Bu konuda konuşan Ege Sağlık Turizmi Derneği Başkan Yardımcısı Dr. Zeki Hozer yaptığı açıklamada körfez ülkelerinden öncelik bu aktörlerimiz olmak üzere bir çok dizi oyuncumuza benzemek için plastik cerrahlarımıza gelen insanlar olduğunu söyledi. Hozer , Beren Saat’in siluetine , Kenan İmirzalıoğlu’nun burnuna ya da Kıvanç Tatlıtuğ’un dudak yapısına benzemek istediğini de sözlerine ekledi.

Yorumlar


Sen de Yorumla!