WhatsApp’a Yeni Özellik Geliyor

Teknoloji 12 Haz 2016 442 views Okunma WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor

Tüm akıllı telefon kullanıcılarını sevindirecek haber WhatsApp’tan geldi. WhatsApp, kullanıcılara, konuşma içerisinde alıntı yapma özelliğini bildirdi.

WhatsApp’ın yeni alıntı yapma özelliği nasıl çalışacak? Şuan beta aşamasında olan bu yenilik şimdiden denenebilir. WhatsApp’ın yeniliklerine hız kesmeden devam ettiği şu dönemde şimdi de konuşma içerisinde alıntı yapma özelliği devreye sokuluyor. Kullanıcılar tarafından WhatsApp’ta görülmesi istenen GIF özelliği geliyor.
Söz konusu olan yenilik önümüzdeki günlerde WhatsApp 2.16.118 Beta sürümü Android, iOS ve Windows Phone kullanıcılarına sunulacak. WhatsApp programının konuşmalarında özellikle uzun süren konuşmaların başında, yazıları gönderip bir şeyi ispat etmek için ekran görüntüsü alıp göndermek durumunda kalınıyordu. WhatsApp’ın en yeni alıntı yapma özelliği sayesinde gönderilen herhangi bir mesajı kopyalayıp, alıntı yap seçeneği sayesinde yapıştırıp mesaj olarak iletebileceksiniz.

 
WhatsApp’ın en yeni özelliğini denemek için WhatsApp 2.16.118 Beta sürümünü indirmeniz gerekiyor. Herhangi bir Android, iOS ve Windows Phone kullanıcıları bu özelliği rahatlıkla kullanabilecekler. Mesajı kopyalayıp, alıntı yap seçeneği sayesinde yapıştırıp mesaj olarak iletebileceksiniz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!