Popüler fotoğraf paylaşım programı olan Instagramı bilmeyenimiz yoktur. Instagram çok yakında Microsoft ile anlaşacak gibi görülüyor. Yakın zaman önceki bir etkinlikte Microsoft birçok yeni ürün tanıtmıştı. Bunun yanında yeni işletim sistemi olan Windows 10 ile ilgili bilgilerde paylaştılar.

Microsoft, Windows 10’un satış rakamları üzerinde durdu ve Windows 10 güncellemesi ile gelecek uygulamaları tanıttı. Açıklamalara göre Microsoft, Facebook yönetimi ile anlaştı. Çok yakında sosyal medya araçları Windows 10‘a eklenecek. Microsoft işletim sisteminin daha çok satış yapması için böyle bir anlaşmayı yaptığını düşünüyoruz.
Ayrıca sisteme entegre halde gelecek uygulamalar arasında Facebook Messenger’da yer alacak.

Anlaşmalar sağlanıp güncellemeler geldiğinde Windows Mağaza’dan ürünler indirmeye açık olacak. Mobil platformlar içinde çok kullanışlı olacak uygulamalar. Windows Phone kullanan ürünlerin satışını etkileyeceği kesin.
Microsoft rakiplerini geçmek ve kullanıcı sayısını arttırmak için böyle bir hamle yaptı tabikide. Facebook ile yapılan bu anlaşma yoluyla insanlar sosyal medyaya daha rahat erişebilecekler ve bu durum iki şirket içinde isteyecekleri bir tablo olur.

Windows 10 instagram indir

Direkt olarak Windows Store üzerinden sunulan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windows 10 için Instagram indir

Yorumlar


Sen de Yorumla!