ZenFone’a Karşılaştırma Testi

Teknoloji 12 Haz 2016 321 views Okunma ZenFone'a Karşılaştırma Testi

Uzun zamandır merak ile beklenen ve bundan birkaç gün önce lansmanı yapılan Asus ZenFone 3 içimn ilk kamera testi yapıldı.
Birkaç gündür farklı ülkelerde yapılan toplantıların konularından bir tanesi de kamera ile alakalı idi. 23 MP’lik oldukça iddialı ve yüksek bir çözünürlük özelliği taşıyan, 23 – 85 mm açısı ile de bir hayli şaşırtan ZenFone 3 kamerasının düşük ışıktaki performansının çok iyi düzeyde olduğu açıklandı.
Düşük ışıktaki bir kamera kalitesini ortaya çıkarmak aslında zor değil. Küçük bir kutu içerisine farklı bir nesne oyup, ZenFone cihazı ile bunun görüntüsünü çekerek siz de düşük ışıklı ortamlarda nasıl görüntü kalitesi olduğunu ortaya çıkarabilirsiniz. Bu deneyi sade ZenFone için değil diğer akıllı telefonlar için de deneyebilirsiniz. Son dönemlerde tasarımcılar tarafından tasarlanan ve teknoloji piyasasına sunulan en gözde akıllı telefonlardan bile daha iyi görüntü kalitesi özelliği taşıyan Asus ZenFone 3, çok sevileceğe benziyor. Fiyatı da belli olan Asus ZenFone 3, f2.0 diyafram özelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Yorumlar


Sen de Yorumla!